jam konfuz kerkoj ndihme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  klajdi111 prej 27.02.17 2:15

Pershendetje. Me dt 23 pash ne enderr mamin me varesen e kryqit ne qafe nga ana e kundert dhe me von 2 kuaj fluturues ngjyr kaf kur zgjohem shikoj dicka te cuditshme qe nuk I jap shpjegim. Theksoj jetoj vetem jam 23 vjec nr e shpis e kam 23 edhe shum super lidhje me kte nr jetoj ne europ.me ndihmoni qe te fus edhe foton sepse spo e gjej si opsion
avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  klajdi111 prej 27.02.17 2:23

Sepse I kam bere foto asaj dukurie te rralle
avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  Luli prej 27.02.17 8:17
Aty ku eshte numri 2 e fut adresen e fotografise.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

984


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  syri i art prej 27.02.17 10:54

klajdi111 shkruajti:Pershendetje. Me dt 23 pash ne enderr mamin me varesen e kryqit ne qafe nga ana e kundert dhe me von 2 kuaj fluturues ngjyr kaf kur zgjohem shikoj dicka te cuditshme qe nuk I jap shpjegim. Theksoj jetoj vetem jam 23 vjec nr e shpis e kam 23 edhe shum super lidhje me kte nr jetoj ne europ.me ndihmoni qe te fus edhe foton sepse spo e gjej si opsion
Te verteten e ksaj do ta dish vetem ti ,kushdo qe ta shpojegon edhe mashum te pshtjellobn,Medito per kete ,por mos krijo ansjio lloj qellimi.ngadale do te kuptosh vet ēdo gje...ēdo ide nga tjeret do te krijoi vetem ide ma shum,qe emdnjes is ehrbejn,por jo te veretes tende...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

306


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  klajdi111 prej 27.02.17 20:05

Shum flm per iden syri arte
avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  klajdi111 prej 27.02.17 20:57

E kam foton tek galeria dhe. Nuk di si ta kaloj linku plus kam edhe 1 tel te avasht per momentin
avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  klajdi111 prej 28.02.17 19:58

avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Te gjitha grilat ishin te mbyllura

Mesazh  klajdi111 prej 28.02.17 23:12

avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  klajdi111 prej 28.02.17 23:15

Me syte e mi ate lloj drite kurr nuk e kam pare ndonjehere tjeter nqs dikush ka ndonje eksperienc te ngjashme ose me shum informacion do e falenderoja po ta shfaqte ktu.Rrespekte
avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  Elsavrana prej 01.03.17 23:40

Ne se jeton ne nje shtepi te panjohur...kerko te dish te kaluaren e saj dhe....me e mira eshte te pastrosh energjine e saj. Pozitive eshte qe kryqi si simbol i nje feje te ka ardhur per te te ndihmuar...nuk ka rendesi se kujt feje i takon.
avatar
Elsavrana

101


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: jam konfuz kerkoj ndihme

Mesazh  klajdi111 prej 02.03.17 19:43

Vetem nje vit kam tek kjo shpia.si ta pastroj energjine sja. Kam iden ti elsavrana shum flm per iden
avatar
klajdi111

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi