Pytje per magjistaret

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pytje per magjistaret

Mesazh  blerand1 prej 25.02.17 16:48

Pershendetje gjithve
Dashta me ju pyt ne lidhje me nje problem, kam qene ne lidhje me nje vajz 5 vjet ,tani jemi ndar ne rrethana ende pa qarta ajo shum u ftoft u largu si vetetima,kam qene te burdushi me nje foto te saj, ai me tha qe u ftof , dhe me tha se e ka dikon. ju lutem a muj naj qysh me rikthy kete dashuri , a ka dikush ne kosove qe mundet mem ndihmu flm shum.
avatar
blerand1

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi