Pyetje: drite ne mes te nates !

Shko poshtė

Pyetje: drite ne mes te nates !

Mesazh  bojko prej 18.02.17 20:32

Kam nje pyetje pak me ndryshe, nese ndokush mund te pergjegjet.
Nese ne mes te nates i ka ndodhe najkujt qe nje drite e forte, dmth e bardhe pak si ne te kuqe, si ngjyr portokalli disi, ta ndriqon krejt dhomen per pak sekonda, ĒKA eshte ajo ?
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje: drite ne mes te nates !

Mesazh  bojko prej 18.02.17 22:55

Do te befasohem nese ne mesin e gjithe anetareve te forumit, ku shumica jane okultist, nuk mundet asnjeri te me jepi pergjegje !
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje: drite ne mes te nates !

Mesazh  Zattoo prej 19.02.17 1:16

Ka mundesi te shumta, mund te jete nje ORB, qenje ne forme te energjise, nje parazite energjetike pra nje entitet qe ka jetuar ne ate vend, dhe e fundit ka shume mundesi qe ju keni aftesi mediumi te shikimit dhe te ndjesise.
Heren tjeter nese te shfaqet dergoje dashuri dhe mund te hysh ne komunikim me te.
avatar
Zattoo

626


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje: drite ne mes te nates !

Mesazh  bojko prej 19.02.17 9:25

Zattoo, flm per pergjegje

kjo pune me ka ndodhe shekullin e kaluar kur isha femije i vogel, isha ne dhome me vellaun tim. Mirepo gjithe keto vite kur nuk e kam kuptuar ĒKA ka qene, ose nuk kemi kuptuar mesazhin.
harova ta ceku, drita nuk u shfaq ne dhome por hyri nga dritarja, shume e ndritshme, dhe jo si nje pike por si teresi. njejte sikur ta leshon dikush reflektorin nga jashte ne dritar, mirepo mbrenda ne dhome nuk kishte hije ne kende, dhe ishte plot drite
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje: drite ne mes te nates !

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi