Cmendim keni per kete "profetin"?

Shko poshtė

Cmendim keni per kete "profetin"?

Mesazh  Muneer prej 18.02.17 17:11

Shikoni videon
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cmendim keni per kete "profetin"?

Mesazh  syri i art prej 18.02.17 21:54

Qetesija e tij flet shum..kush njef qtesin qe buron nga harmonija trup mendje shpirt.dhe ato qe flet ,ta pakt mund ti marrin si te verteta,edhe pse jan te tilla..emri na duket si shum i mamdh,por ska rendesi emertimi shum,por mesazhi ka shum,te bej me realitetin qe veq osht tu ndodh,kemi ren shum posht si popull,ndergjegjja veq osht ne harres,edhe pse sjemi te vetedijshem,per kete,prap se prap jemi vet fajtor per te gjitha qe po na ndodhin,dhe do ndodhin...mesazhi i tij osht shum i qart,dhe praktik..
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi