Paralajmrimi i Adolf Hitler dhe e verteta e fshehte!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Paralajmrimi i Adolf Hitler dhe e verteta e fshehte!

Mesazh  bojko prej 18.02.17 11:28Shume video domethenese dhe drite mbi konspiracione boterore !
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi