Shoqeria ''VRIL"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shoqeria ''VRIL"

Mesazh  Omnipresent13 prej 05.02.17 22:32

Ka dikush informacion mbi shoqerine Vril( Vril Society) ose Maria Orsitsch? Ndonje liber, video?

Omnipresent13

291


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria ''VRIL"

Mesazh  excommunicated prej 06.02.17 0:06

Kerko me 'google' dhe do gjesh nje shoqeri pjes e rrethit te brendshem 'Thule Society'
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi