Delfinėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Delfinėt

Mesazh  Omnipresent13 prej 03.02.17 21:02

Nje dite, njerezit do te evoluojne dhe do te behen si delfinet.


Omnipresent13

289


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Delfinėt

Mesazh  Omnipresent13 prej 03.02.17 21:06


Omnipresent13

289


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi