Enderr

Shko poshtė

Enderr

Mesazh  Mr.lindo prej 31.01.17 11:37

Pershendetje ka koh qe kam par nje enderr edhe ende nuk kam gjetur nje spjegim. Isha i shtir ne shpind dhe nje njeri me tesha te bardha shkelqente nga drita ishe mbas kokes time me nje liber ne dor dhe thoshte disa fjal nje hije e zez fillointe dilte nga trupi im por une nuk e lejoja. Mundet dikush te me spjegoj
avatar
Mr.lindo

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi