kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  tidraa04 prej 12.01.17 11:40

jam nje antar i ri ne kete grup
u antarsova pikerisht per kete arsye kerkoj ndihme kam nje shok te prekur nga magjia e zezė kush mund te me ndihmoj le te pergjigjet
avatar
tidraa04

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Toniramun prej 12.01.17 14:53

ĒFARĖ simptomash ka? Behu me i qart pak...
avatar
Toniramun

Knowledge is powerful

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  tidraa04 prej 12.01.17 23:25

ai nuk mund te kryej mardhenie me gruan e tij
nuk jeton ne kosovė punon jasht vendit dhe ne momentin qe ka shku ne pushim javen e par u kan mir ska pas kurrfar problemi tash kohet e fundit nuk po i ngritet fare ka provu ēdo lloj forme por pa sukses ka pasur edhe raste tjera qe ka qen i prekur nga magjia e zezė dhe dyshimet jan qe prap i kan bo magji deshta nje pergjigje qe si mund te prishet ajo magjii
avatar
tidraa04

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Toniramun prej 13.01.17 11:28

Personi ne fjal, le ta heq mendjen se egziston magjia, poashtu edhe ata qe dyshojn. Le te shkoj ne doktor njeher, nese nuk ka shkuar...
avatar
Toniramun

Knowledge is powerful

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Magus prej 19.01.17 0:44

Me kontakto ne privat dhe ju jep adresen e email-it tim ....me duhet emri dhe nje foto e personit ne fjale.

Pastaj ju tregoj se a eshte prekur nga magjia...nese po eliminimin e magjise e bej falas.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Saimirk990 prej 13.03.17 22:03

Magus me kontakto se une sdi po smund te te kontaktoj.
avatar
Saimirk990

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Fillimi prej 15.03.17 18:04

Me falni qe jam jashte teme,sa postime duhet te ket nje antar qe te mund te shkruaj sms ne privat me ndoj antar tjeter?
avatar
Fillimi

?///?//??/??

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Reg6 prej 16.03.17 15:46

Nuk e di, por me duket se duhet te kaloje nje jave e plote dhe pastaj mund te kesh mundesine per nje mesazh privat, nuk besoj se ka te beje me postimet/temat. Klm
avatar
Reg6

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Fillimi prej 16.03.17 19:20

Faleminderit per pergjigjjen,por une jam antar ketu me shum se 2 vite dhe deshta te dergoj nje mesazh privat nuk me lejoj.
avatar
Fillimi

?///?//??/??

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Fillimi prej 16.03.17 19:25

Me shfaq kete tekstin "You haven't reached the post limit for sending private messages"
avatar
Fillimi

?///?//??/??

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Reg6 prej 17.03.17 13:28

Atehere ju duhet te merrni me shume pjese ne kete forum, duke dhene pergjigje&tema. Nuk kam shume informacion per numrin e postimeve/temave ne kete forum, por provo te kalosh te pakten 10 tema ose edhe pergjigje ne temat e te tjereve
avatar
Reg6

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: kam nje shok te prekur nga magjia e zezė

Mesazh  Fillimi prej 17.03.17 16:31

Faleminderit shum Reg6
avatar
Fillimi

?///?//??/??

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi