I Fiksum me ket ide, saqe me kap paniku, cfare me keshilloni

Shko poshtė

I Fiksum me ket ide, saqe me kap paniku, cfare me keshilloni

Mesazh  Crash prej 28.12.16 13:19

Pershendetje kan 19 vjet jam i fiksun per rrahjet e zemres sikur do te marr ndonje atack a kini ndonje keshill si ta largoj sepse ka raste kur me sulmon paniku, rrahjet shpesh ndodhin te jen me te shpejta kur jam ulur i qetesuar dhe kur ngrihem filloj te hec aty pernjeher kam rrahje me te shpejta a osht kjo normale, ju lutem me ndihmoni, faliminderit paraprakisht
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi