5 llojet e njerezve, te cilet ua marrin energjine dhe lumturine

Shko poshtė

5 llojet e njerezve, te cilet ua marrin energjine dhe lumturine

Mesazh  Berti69 prej 14.12.16 21:22

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi