Ja kush jua harxhon energjinė dhe si ta pėrtėrini atė

Shko poshtė

Ja kush jua harxhon energjinė dhe si ta pėrtėrini atė

Mesazh  Berti69 prej 14.12.16 21:21

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi