"MY ANGEL"

Shko poshtė

"MY ANGEL"

Mesazh  kevi kevi prej 27.09.16 18:30

Pershendetje,di ndokush ndonje menyre per te kontaktuar me gjeniun ,intuiten ose engjellin tone pasi secili mund te perdor emra te ndryshem per te njejten gje.ndonje menyr pervec meditimit,por mos t gaboheni jo xhinde entitete ,por engjellin tone.flm
avatar
kevi kevi

si lart,ashtu edhe poshte


2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "MY ANGEL"

Mesazh  55 prej 03.10.16 11:05

ska engjell tone \personal\ sic e kane shpikur disa keto terma gjoja grand magus pordha\
lexo nga nje liber aty qe flet per engjejt ne ndonje gjuhe te huaj se eshte teper e leht se jane me shumic ata
Gjej sigil ose vulen e engjellit dhe prova ta therrasesh
Po menyra me e mire eshte ti lutesh zotit qe te shfaqet engjelli, si dhe berja e nje jete me norma
Ti po kekon edhe xhinda dhe guida shpirterore, gje qe i perkasin disa traditave njeheresh--keshilla ime eshte perpiqu 1 here vetem ne 1 tradit para se te kalosh ne tjetren

avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi