SHAMANIKE

Shko poshtė

SHAMANIKE

Mesazh  Neo prej 24.09.16 23:00

Muzikė Shamanike

Vibrim ... asgjė mė shumė ... nuk ka nevojė pėr fjalė ... e gjitha ėshtė ndjenjė dhe vibrim.Muzikė pa fjalė, por qė thotė tė gjitha.

Meditimi Shaman me zhurmė zjarri, daulle dhe zė tė fuqishėm pėr t'u lidhur me shpirtin e Natyrės. Relaksim i fuqishėm. Jetoni momentin e tanishėm.
Lidhuni me forcat e natyrės, tė tokės dhe kozmosit.
Lidhuni me burimin e ndėrgjegjes.
Rriteni vėmendjen tuaj, perceptimin tuaj, inteligjencėn tuaj emocionale. Shėroni dhimbjet e shpirtit pėrmes muzikės terapeutike shamane.Edituar pėr herė tė fundit nga Neo nė 24.09.16 23:17, edituar 3 herė gjithsej
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SHAMANIKE

Mesazh  Neo prej 24.09.16 23:03Pėr ndriēim shpirtėror...Kjo muzikė relaksuese synon tė rivendosur ekuilibrin dhe pėrqendrimin...
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi