Nje pyetje per magjistaret!!

Shko poshtė

Nje pyetje per magjistaret!!

Mesazh  rezarttii prej 31.07.16 17:41

Pershendetje tte nderuar pjesmaŕres ne kete grup kam nje pyetje per te gjithe magjistaret e ketij grupi un nuk jam magjistar me e shumta qe kam bere ka qene meditimi prandaj isha kryoz dhe po u drejtoj kete pyetje ... A keni mundesi ju ti dalloni magjistaret ne sy ose ne gjeste ? E kam fjalen si person e shikoni ne rruge dhe e dalloni qe eshte magjistar
avatar
rezarttii

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje pyetje per magjistaret!!

Mesazh  55 prej 06.08.16 12:41

Ska ndonje dallim ne paraqitje mindis magjistareve dhe njerezve te thjeshte, ne ate cfare ata besojne dhe bejne rituale, sakrifica, literature, edukim po
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje pyetje per magjistaret!!

Mesazh  Ariu prej 10.08.16 23:49

Gomari dallon gomarin dhe fillon kengen.
Rivali dallon rivalin dhe fillon luften.
Gjithcka ka te bej me ate qe te rri pas jo ate qe te rri para.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

57


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje pyetje per magjistaret!!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi