SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  Zebra prej 19.07.16 15:09

Pershendetje. Nje fallxhore para ca kohesh me tha qe fati im eshte larg dhe eshte i bllokuar,prandaj cdo here qe kam raste ose propozime per fejese-martese cdo gje prishet si me magji pa asnje shkak. Theksoj se ne fillim lidhjet shkojne sh mire por pastaj nderpriten pa arsye logjike. Jam pare per magji por me kane thene qe skam magji te bere,thjesht fati im eshte i bllokuar. A di dikush ndonje menyre apo yshtje per hapjen e fatit dhe heqjen e pengesave? Cdo pergjigje juaja eshte e mirepritur ose ndihme nqs mundeni. Faleminderit
avatar
Zebra

i'm simply the best

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  Magus prej 20.07.16 10:37

Me shkruani ne mesazh privat dhe ju tregoj proceduren.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  Zebra prej 20.07.16 14:59

Prsh magus. Ju kontaktova ne mesazh privat. Uroj tu kete ardhur sms sepse une pothuaj nuk di fare ta perdor PM ketu ne forum.
avatar
Zebra

i'm simply the best

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  V13 prej 20.07.16 22:27

si persona qe i shifni gjerat per se jashtmi, mendoni se ''fatkeqesite'' burimin e kane vetem nga jashte. Mendoje njehere se mos ndoshta problemi qendron tek ty, se e gjitha qe do dhe qe nuk realizohet eshte per shkak te karmes. Sado qe ta duash dicka, kur ajo eshte e paracaktuar te mos ndodhe, nuk ka per te ndodhur dhe kjo per hir te nje shkaku madhor te cilen ti nk po arrin dot ta kuptosh. Keshtu qe duhet te heqesh dore dhe te pajtohesh me fatin tend duke qene vete Zot i fatit tend. Pranoje ate dhe perpiqu ta zbulosh arsyen se pse po kalon kete situate, Sapo ta gjesh, skam dyshim se zgjidhja e fatit qe e quan ti do vije. Ideja eshte qe asgje nuk te jepet falas.
avatar
V13

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  excommunicated prej 20.07.16 23:05

Pajtohem me V13..Une thash shiko 'chartin astrologjik', kurse ti do te ndryshosh (cbllokosh) fatin me rite me Ganesha, me Hekate apo me cfardo simboli tjeter okult. Duhet te dish ne jete qe te ndryshosh fatin. Disa jane te trasheguara, disa fitohen gjate jetes, dhe shume pak i lihet rastesis. Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz, ose anasjelltas.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  kaprollja prej 12.08.16 16:22

Hello
avatar
kaprollja

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  kaprollja prej 12.08.16 16:38

Jam pare ne nje hoxheshe dhe me kane thene qe me kane lidhe qe ne moshe 8 vjecare, kam qene nen efektin e magjise. Cdo mashkull qe me afrohet nuk me flet me shume se 3 muaj, dhe pa asnje shkak terhiqet. Ndodh qe edhe kur jam ne njohje me dike, pesoj nje "incident" prsh, rrezohem, shemtohem ne fytyre, me bie nje nur i keq, me grisen pantallonat, degjenerohem ne sy te tij, sa ai nuk preferon me te kete njohje, pasi edhe nese do ai njerezit e tij nuk e lejne. Ose njohjet, pasohen me nje xhelozi te shoqeve te mia dhe te afermve ose te njerezve te shpise se mashkullit apo shoqerise. Mbartin nje urrejtje ndaj meje, edhe pse personalisht e personifikoj veten si femer te paqte, te qete, te sinqert. Me shkojne gjerat deri ne fejese dhe krejt papritur ose mashkulli fejohet me tjeter, ose zhduket nuk me flet me pa shkas. Me kane thene qe me kane lidh punen - fatin - shkollen, mbase nuk e besoni por nuk me ngacmon asnje edhe pse skam asnje defekt, me shohin te gjithe, me perqejne por sme ngacmojne. Ato pak njerez qe kane tentu tme njohin jane zhduk nga jeta ime sa hap e mbyll syt pa shkas. Nje astrologe me ka thene qe fati ime eshte i bllokuar deri ne moshe 35-36 vjec, me thene te drejten mua me duket shume larg. Deri atehere vetem, pa dike.

A njeh ndonjeri dikend, apo din dicka qe te mund te hap fatin tim, ose tme heq magjine, te kem edhe une kenaqesine e krijimit te nje familjeje apo fatin e madh te ndjenjes te te qenurit nje nene.
DO JU FALENDEROJA ME SHPIRT.
avatar
kaprollja

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  Ariu prej 13.08.16 22:10

Pike se pari Hoxhesha muk ka.
Pike se dyti te ka rrejt.
Pike se trreti zgjidhje ka per gjithcka.
Dhe se fundmi,ketu ska e as ke per te gjetur zgjidhje.Ndonje lidhje dhe e gjen
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

162


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  syri i art prej 13.08.16 23:34

kaprollja shkruajti:Jam pare ne nje hoxheshe dhe me kane thene qe me kane lidhe qe ne moshe 8 vjecare, kam qene nen efektin e magjise. Cdo mashkull qe me afrohet nuk me flet me shume se 3 muaj, dhe pa asnje shkak terhiqet. Ndodh qe edhe kur jam ne njohje me dike, pesoj nje "incident" prsh, rrezohem, shemtohem ne fytyre, me bie nje nur i keq, me grisen pantallonat, degjenerohem ne sy te tij, sa ai nuk preferon me te kete njohje, pasi edhe nese do ai njerezit e tij nuk e lejne. Ose njohjet, pasohen me nje xhelozi te shoqeve te mia dhe te afermve ose te njerezve te shpise se mashkullit apo shoqerise. Mbartin nje urrejtje ndaj meje, edhe pse personalisht e personifikoj veten si femer te paqte, te qete, te sinqert. Me shkojne gjerat deri ne fejese dhe krejt papritur ose mashkulli fejohet me tjeter, ose zhduket nuk me flet me pa shkas. Me kane thene qe me kane lidh punen - fatin - shkollen, mbase nuk e besoni por nuk me ngacmon asnje edhe pse skam asnje defekt, me shohin te gjithe, me perqejne por sme ngacmojne. Ato pak njerez qe kane tentu tme njohin jane zhduk nga jeta ime sa hap e mbyll syt pa shkas. Nje astrologe me ka thene qe fati ime eshte i bllokuar deri ne moshe 35-36 vjec, me thene te drejten mua me duket shume larg. Deri atehere vetem, pa dike.

A njeh ndonjeri dikend, apo din dicka qe te mund te hap fatin tim, ose tme heq magjine, te kem edhe une kenaqesine e krijimit te nje familjeje apo fatin e madh te ndjenjes te te qenurit nje nene.
DO JU FALENDEROJA ME SHPIRT.
pershendtje..me vet faktin qe ti ke shku tek ajo qe thua hogjesh ,ti ke pranuar sugjestionin e saj dhe kjo ste ndihmon asgje por te blokon edhe ma shum.ajo qe ti ke nevoj esht te besosh ne vetveten ta duahs vetveten paasnji munges plotesisht siq je,te pajtohehs me ate qe je,dhe te besosh ne vetveten sepse zoti ashtu te ka kriju..mos degjo ĒFARĖ te thon tjeret,per bllokime fati e prrala tjera, ti me kto mendime bllokon veten nuk rrejdh enrjgija ,mbyllesh ne kto lloj emndimesh dhe kto te lodhin askush smund te dueroj te mbyllur,,hapja jote ndaj tjereve por plotesisht te ndihmon ste duhet kurfar hogje a tregues fati..sepse fatin e krijon vet me veprime tua te ēdo ditshme...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

256


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI MUND TE HAPET FATI KUR ESHTE I BLLOKUAR?

Mesazh  kaprollja prej 16.08.16 15:22

Nuk shkrujta me gjet fatin ketu, apo te dashur, ose me mbo moral, se perderisa une po kerkoj dicka, konkluzioni i gjithckaje eshte kjo. Lere boten shpirterore, mendimet vertet shkojne aty ku une fokusohem, por sdo te thot qe une jam fokusu gjithe jeten ne kete gje, apo kam besuar kete gje dhe u shkrujt. Qenka mire kjo gje, tmendoj pozitivisht dhe hapet e realizohet gjithcka. Magjia, syri etj etj ekzistojne dhe pikerisht kur ti je me gjtihcka ne rregull, dhe skupton pse sbehet gje, ska shpejgim kjo eshte magji. Nese nuk besoni ju, sdo me thene qe nuk ekziston. Gjithsesi pergjigjes time sju pergjigjet, pjesa tjeter sme intereso, jo po eshte jo po sesht. PA LIDHJE. Flm per kohen gjtihsesi.
avatar
kaprollja

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi