Magji?? Ndihme

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji?? Ndihme

Mesazh  lorilorin prej 04.07.16 15:16

Historia eshte pak e gjat po po mundohem ti bie shkurt. Kam pasur nje pune qe beja shum lek. Fillova te rrija me njeshok dhe nje shoqe ( e dashura) aty jeta ime ndrryshoj rrug. Lash punen humba makinen humba leket cdo gje. Me pas u prisha me ate shokun dhe fillova ta merrja pak veten por prap jam keq. Kam nje biznes ne te cilin jam zhytur mbi 30000 mij euro dhe spo shof drit jeshile ku ne krahun tjeter te gjith shoket e mij me kete lloj biznesi po bejne lek me thase. Vendosa te shisja makinen dhe diten qe do e shisja e perplasa dhe e shita per skrap. Dhe per te mos mjaftuar kam marr kete muaj mbi 20 milion lek gjoba nga tatimet. Ndihmeeeeeeeee jam vetem 25 vjec dhe jam gati te bej cdo gje per te ndrryshuar situaten.
avatar
lorilorin

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji?? Ndihme

Mesazh  lorilorin prej 04.07.16 17:14

A ka ndonje pergjigjie. Si mund ta zgjidh cmund te bej. Shkurt ka ardh puna aty ku smban me dhe tani cdo gje me duket shpres. Kam me shum se 3 vjet qe nuk perqendrohem dot kur meditoj
avatar
lorilorin

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi