ide per dokumentar (detyre kursi)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

ide per dokumentar (detyre kursi)

Mesazh  Bla prej 27.06.16 15:13

Un jam studente ne UART dhe kam gjetur si tem kryesore te docut. spiritualitetin ka ndokush ndonje ide apo pike referimi ne lidhje me kete? Faleminderit!
avatar
Bla

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ide per dokumentar (detyre kursi)

Mesazh  Muneer prej 27.06.16 20:09

cfare eshte UART?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ide per dokumentar (detyre kursi)

Mesazh  Bla prej 29.06.16 11:06

UART eshte universiteti i arteve ne tirane
avatar
Bla

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ide per dokumentar (detyre kursi)

Mesazh  excommunicated prej 02.07.16 0:16

UERT..WORK
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ide per dokumentar (detyre kursi)

Mesazh  V13 prej 03.07.16 22:36

spiritualiteti permbledh shume tema. Zgjidh ate per te cilen ke me shume informacion
avatar
V13

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi