vazhdimisht shohe kete numer

Shko poshtė

vazhdimisht shohe kete numer

Mesazh  Marshmallow prej 30.05.16 11:53

ka 1 vit qe shohe numrin 12. cdo here me del para syve.
shohe oren 12:12 15:12. 16:12. 17:12. 19:12. 21:12. 22:12
me i shpeshti eshte ky 21:12 a ka ndonje domethenje te veqant apo
ndodhe kote. pastaj shohe keta numra 12:21. 15:51 21:12 22:22
me rralle ndodhe 11:11.
pse numri 12 me ndjek mbrapa, ju faleminderit
avatar
Marshmallow

Official magnum

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: vazhdimisht shohe kete numer

Mesazh  Vee Lee prej 30.05.16 23:22

pershendetje 
Ju  shikoni shum shpesh oren...
dhe meqe jeni fiksuar me numri 12 etj,
mbani mend vetem ate pasi te tjerat fshihen menjer me shfaqen e tyre.

Shkruajeni oren ne nje leter sa her qe ta shikoni  dhe ndoshta do merni pergjigjen tuaj.
avatar
Vee Lee

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi