A ka lidhje me magjit kjo gje?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A ka lidhje me magjit kjo gje?

Mesazh  themason prej 16.05.16 0:05

Ne fakt kjo si ndodhi eshte pak sa e cuditshme.
Neve ne fakt na ka vdekur babai tashme behen 2 vjet dhe ne varrimin e ti ose ne xhenazen mami im ka par dy gra (te njohura te fisit) te kapura nga duart dhe benin veprime te cuditshme mbanin nje shami ne duar dhe shpeshh her e fusnin dhe e nxirrnin nga canta gjithashtu leviznin dhe kembet ne menyre te cuditshme,gjithashtu pershperisnin me veten.Mami im ne ate moment nuk e permbajti dot veten dhe u bertiti duke u then se cfar po beni,ato nuk folen fare dhe e pan me nje veshtrim te frikshem dhe me inat.Mami im ka 7 vjet qe vuan nga nje semundje e rralle qe nuk po i gjendet kura ka dhimbje te tmerrshme a ka kjo semundje lidhje me magji?
avatar
themason

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ka lidhje me magjit kjo gje?

Mesazh  Neutral prej 20.06.16 2:47

themason shkruajti:Ne fakt kjo si ndodhi eshte pak sa e cuditshme.
Neve ne fakt na ka vdekur babai tashme behen 2 vjet dhe ne varrimin e ti ose ne xhenazen mami im ka par dy gra (te njohura te fisit) te kapura nga duart dhe benin veprime te cuditshme mbanin nje shami ne duar dhe shpeshh her e fusnin dhe e nxirrnin nga canta gjithashtu leviznin dhe kembet ne menyre te cuditshme,gjithashtu pershperisnin me veten.Mami im ne ate moment nuk e permbajti dot veten dhe u bertiti duke u then se cfar po beni,ato nuk folen fare dhe e pan me nje veshtrim te frikshem dhe me inat.Mami im ka 7 vjet qe vuan nga nje semundje e rralle qe nuk po i gjendet kura ka dhimbje te tmerrshme a ka kjo semundje lidhje me magji?
Se pari duhet te dim se per te bere magji atyre grave ju vyen uji i Xhenazes, dhe per ta kuptuar se a ka magji nena jote eshte mire ta dergosh te ndonje Hoxhe i cili sheron permes Kuranit jo te Falltort te cilet sherojn permes djajve por pas disa muajve semuret shum me shum, kujdes nga keta
nena jote mund te gjej sherim te ndonje hoxhe qe sheron me Kuran nese ka magji do te sherohet nese nuk ka magji kerkoni ilaqin neper mjek.
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ka lidhje me magjit kjo gje?

Mesazh  Ariu prej 26.06.16 19:21

Me dergo emrat e ketyre grave dhe te kthej pergjigje.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ka lidhje me magjit kjo gje?

Mesazh  themason prej 02.07.16 21:59

Ariu shkruajti:Me dergo emrat e ketyre grave dhe te kthej pergjigje.
Nadie dhe Rihana jan grate ne fjale,neqoftse ju nevojitet dhe mbiemri po ua coj ne privat.
Faleminderit
avatar
themason

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi