Me tregoni

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Me tregoni

Mesazh  Amarisham prej 10.05.16 12:14

Me tregoni nje magji me dhe te varrezav per ti ber keq dikujt
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Ariu prej 11.05.16 14:29

Shkon ne Varreza naten dhe mer dhe ne varre te pa bere qivur siper.Nje dore te mjafton.
Kete dhe ose ja hedh ne shtepi,ose ne pije apo ushqim.Varet sa afrimitet ke.
Shife vete pastaj cndodh.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

162


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  V13 prej 11.05.16 18:54

e shumta diarre do pesoje
avatar
V13

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Ariu prej 11.05.16 23:52

Te pakten i beri dicka.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

162


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  V13 prej 12.05.16 23:37

drejt, po per kte mjaft te shkosh tek farmacia poshte pallatit , ska nevoje deri ne varreza per nje grusht dhe'
avatar
V13

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Ariu prej 13.05.16 23:20

Do ti duhej te shpenzonte.Per me teper qe ilacet vijne me efekte anesore.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

162


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Soul of Truth prej 20.05.16 0:31

[quote="Ariu"]Shkon ne Varreza naten dhe mer dhe ne varre te pa bere qivur siper.Nje dore te mjafton.
Kete dhe ose ja hedh ne shtepi,ose ne pije apo ushqim.Varet sa afrimitet ke.
Shife vete pastaj cndodh.  ;)[/quot"e]
"Dhe merr dhe ne varre te pa bere qivur siper"- si ta kuptojme????!!!!avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

72


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  V13 prej 20.05.16 23:58

eshte nje regull qe per 1 vit nga momenti i varrosjes, arkivoli mbulohet vetem nga dheu. pas kesaj kohe behet varri me mermer.
avatar
V13

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Elsavrana prej 22.05.16 21:05

More AMARISHAN ...a je ne vete? E pse duhet t'i besh keq dikujt? Mos harro SE GJAMA KTHEHET tek ai qe e dergon...me nje fjale eshte si nje lloj shigjete me helm, qe kthehet e te helmon TY. Kete mos e harro kurre...LERI BUDALLALLEQET!
avatar
Elsavrana

80


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Amarisham prej 13.06.16 1:25

Elsavrana shkruajti:More AMARISHAN ...a je ne vete? E pse duhet t'i besh keq dikujt? Mos  harro  SE GJAMA KTHEHET tek ai qe e dergon...me nje fjale eshte si nje lloj shigjete me helm, qe kthehet e te helmon TY. Kete mos e harro kurre...LERI BUDALLALLEQET!


Une skam ti per me ha ti me ka ha
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Neutral prej 20.06.16 2:32

Amarisham shkruajti:Me tregoni nje magji me dhe te varrezav per ti ber keq dikujt
Po pse ti besh keq dikujt me dhe te varreve, a edin se kjo eshte gjeja me e shemtuar qe e bejn njerzit e lig, ti nese je i fort shko dhe dhuaja ne sy jo me dhe te varreve sepse e gjitha do te kthehet tu nje dite, te lutem mos i bej keto gjera po te them si vllaut tim nese e ben kete gje do te pendohesh shum dhe do te kthehet dy shume fish me keq.
Ki frik Zotin .
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  excommunicated prej 22.06.16 14:38

https://www.youtube.com/watch?v=7y8sMGwiZ5c--Hoodoo

Ky s'eshte nekromancer por te pakten te kesh nje ide, nekromancieret i ke me gishtat e dores
Shpresoj qe magjia te me kthehet trefish
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me tregoni

Mesazh  Amarisham prej 28.06.16 0:44

excommunicated shkruajti:https://www.youtube.com/watch?v=7y8sMGwiZ5c--Hoodoo

Ky s'eshte nekromancer por te pakten te kesh nje ide, nekromancieret i ke me gishtat e dores
Shpresoj qe magjia te me kthehet trefish


Po sigurisht ti haj maqa kita poti mirad.
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi