Faleminderit Dantalion

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Faleminderit Dantalion

Mesazh  Real Gold prej 01.05.16 11:52

I kerkova nje mikut tim qe te me ndihmonte dhe te therriste per mua Duken e Madh Dantalion , pasi ai kishte mbaruar ritualin ne pak dite pashe shenjat e para te deshires sime dhe me pas arriti qe kerkesa ime te realizohej , Faleminderit o duk i madh Dantalion qe arrite te me ndihmosh kaq shpejt
avatar
Real Gold

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Faleminderit Dantalion

Mesazh  Ariu prej 11.05.16 14:34

Lali pse nuk shkon te portokallia te zvendesosh Gjin Falenderuesin.
Ma bon dhe mua  nje nder.Me falendero pak gjithe shqiptaret qe humbasin kohen kot.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi