Faleminderit mbreti Paimon

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mesazh  Real Gold prej 24.03.16 15:21

Pershendetje une jam nje antar i ri i ketij forumi !
Rreth nje jave me pare une bera nje ritual per te krijuar nje talisman per te shitur dicka dhe per ta vene ne pune duhej te mbushej me fuqi ,.
Per kete thirra ne planin astral Mbretin Paimon , mund ta ndieja qe ai erdhi sepse atmosfera ne dhome ndryshoi , qofte temperatura por edhe ishte nje prezence tjeter . Ne fillim mbusha me fuqi vulen e mbretit Paimon dhe me pas mbusha me fuqi vulen e deshires sime ( talismanin) . Tani pas nje jave deshira qe une doja eshte realizuar pra arrita te shes produktin qe kisha . Dua te falenderoj mbretin Paaimon per kete , faleminderit !

Rreth kesdaj hisorie une dua ta ndaj me ju , nuk jame ketu per te diskutuar se a eshte e vertyet ose jo sepse une e kam perjetuar vete kete gje !
Gjithashtu une nuk dua te them se jam nje magjistar dhe te mashtroj te tjeret !
Se fundmi dua te them se gjithcka eshte e perber nga energjia , fuqizohet nga ajo dhe vepron me ane te saj ky eshte celsi i gjithckaje !
Kalofshi sa me mire te gjithe dhe faleminderit !
Real Gold

6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Faleminderit mbreti Paimon

Mesazh  Muneer prej 24.03.16 18:21

kush eshte ky mbreti Paimon?
Muneer

سلام موعد المغرب

590

Mesazh  Real Gold prej 25.03.16 16:27

Nje nga 72 shpirtrat Goetik
Real Gold

6

Mesazh  kalideris prej 10.04.16 11:43

o i ziu ti cke bere ke bere marrveshje me nje nga demonet
kalideris

48

Mesazh  Amarisham prej 11.04.16 16:12

Ska parajs kush ben marrveshie me demon.
Amarisham

56

Mesazh  Real Gold prej 12.04.16 19:54

Jane thjeshte opinionet tuaja , bazuar ne religjion dhe gjera te tilla . Cdo qe vjen dhe te ndihmon ne baze te thirrjes qe ti i ben , eshte pak a shume e njejte me njerzit nese ne i shajme ata nuk do na ndihmojne por nese ne i trajtojme me respektin e merituar gjithcka do te shkoj per mrekulli ,
Universi bazohet mbi energjine shpirtrat qe ne therrasim na ndihmojne ne manipulimin e saj per te vene ne jete qellimet tona .
Gjithashtu dua te bej te ditur se nuk ka as te mire dhe te keqe cdo gje shendrrohet ne baze te perdorimit qe ti i ben !
Se fundmi dua te lajmeroje ate qe me ka cuar mesazh privat se nuk mund tia kthej dot mesazhin sepse kam problem por te me dergoj emailin !
Faleminderit
Real Gold

6

Mesazh  V13 prej 17.04.16 15:02

nese te jepet dicka, do te te merret nje tj per te ruajtur balancen. duhet ta dish kete mqs mendon se e di si funksionon universi. nese se di cfare ke dhene kur ke marre dmth je ne disavantazh.
V13

18

Mesazh  Real Gold prej 17.04.16 19:09

V13 shkruajti:nese te jepet dicka, do te te merret nje tj per  te ruajtur balancen. duhet ta dish kete mqs mendon se e di si funksionon universi. nese se di cfare ke dhene kur ke marre dmth je ne disavantazh.

Po ke te drejte , dhe e di shume mire se cfare kam dhene , dua te them se te pjesa e peticioneve ( pakteve ) ka shume te disinformuar pasi nuk eshte vetem shpirti ajo qe jepet dhe ky eshte rasti im une nuk kam dhene shpirtin
Kalfofshi mire
Real Gold

6

Mesazh  Muneer prej 17.04.16 22:19

V13 shkruajti:nese te jepet dicka, do te te merret nje tj per  te ruajtur balancen. duhet ta dish kete mqs mendon se e di si funksionon universi. nese se di cfare ke dhene kur ke marre dmth je ne disavantazh.
Fullmetal Al.....
Muneer

سلام موعد المغرب

590

Mesazh  V13 prej 20.04.16 23:25

Real Gold shkruajti:

Po ke te drejte , dhe e di shume mire se cfare kam dhene , dua te them se te pjesa e peticioneve ( pakteve ) ka shume te disinformuar pasi nuk eshte vetem shpirti ajo qe jepet dhe ky eshte rasti im une nuk kam dhene shpirtin
Kalfofshi mire
Te gjitha rruget te shpien ne Rome.
Dhe ketu, e njejta gje.
Cdo gje vjen rreth Shpirtit.
V13

18

Faleminderit Mbreti Paimon

Mesazh  Real Gold prej 01.05.16 11:49

Serisht punova me mbretin Paimon dhe dua ta falenderoj sepse ai me realizoi kerkesen time qe te takoj dike , procedura ishte e njejta me te pare ai erdhi shume shpejt kur e thirra dhe kjo u ndje dhe ne ambientin ku ndodhesha pasi i thashe kerkesen time dhe oferten , rituali mbaroi dhe ne pak kohe gjithcka u realizua
Real Gold

6

Mesazh  kingmagjik prej 06.05.16 18:29

si muj me kontaktu me juve shoki kam nevoj pe ndonje kshilll
kingmagjik

20

Mesazh  Ariu prej 11.05.16 14:31

Dua dhe une te falenderoj mbretereshen e Anglise Znj.Elisabet.
Mu gjend prane kur une dhe Bush po sulmonim terroristet ne Miniclip.com.
Shume faleminderit.
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi