Ju lutem ndihme? Ca eshte kjo magji?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ju lutem ndihme? Ca eshte kjo magji?

Mesazh  Mani88 prej 15.03.16 20:44

Nje cop leter e printuar nga njera ane nje foto dhe nga ana tjeter nje shkrim dore.
Ta heq te marten 31 maj

Dhe mbrapa ka fotografi me nje forme te palosuri te cuditshme me trekendesha.
avatar
Mani88

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem ndihme? Ca eshte kjo magji?

Mesazh  Amarisham prej 15.03.16 22:41

Mani88 shkruajti:Nje cop leter e printuar nga njera ane nje foto dhe nga ana tjeter nje shkrim dore.
Ta heq te marten 31 maj

Dhe mbrapa ka fotografi me nje forme te palosuri te cuditshme me trekendesha.


Fotot e kujt jan !? bashkshort, te dashur, familjar me trego dhe ta kthej pergjigjen ...!!!
avatar
Amarisham

56


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem ndihme? Ca eshte kjo magji?

Mesazh  Mani88 prej 15.03.16 22:49

Foto e nuses. Foto e madhe sa nje flete formati e palosur ne form te cuditshme ne trekendesha a nuk e di se si se duken vizat.
avatar
Mani88

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem ndihme? Ca eshte kjo magji?

Mesazh  Mani88 prej 15.03.16 23:00


avatar
Mani88

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem ndihme? Ca eshte kjo magji?

Mesazh  Mani88 prej 15.03.16 23:00

avatar
Mani88

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem ndihme? Ca eshte kjo magji?

Mesazh  Mani88 prej 15.03.16 23:04

Nuk hapet shkrimi i plote ne foto por siper eshte nje lutje per mua ndersa poshte vizes ta heq te marten ne 31 maj.
Mbrapa foto e nuses e palosur me vizat sic duket
avatar
Mani88

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ndihmoni ca eshte kjo MAGJI...

Mesazh  Soul of Truth prej 17.03.16 22:54

Mani88 shkruajti:Nuk hapet shkrimi i plote ne foto por siper eshte nje lutje per mua ndersa poshte vizes ta heq te marten ne 31 maj.
Mbrapa foto e nuses e palosur me vizat sic duket
Kush jua dha dhe si eshte marredhenia juaj me nusen?! Duhet te di me shume...


avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

133


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi