Kam pyetje pėr Librat nė bibliotekė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kam pyetje pėr Librat nė bibliotekė

Mesazh  barakupara prej 07.03.16 14:55

Pėrshėndetje tė gjithėve!

Kisha pas dėshirė tė di nėse ėshtė e mundur tė shkarkohen librat nga biblioteka e forumit?
Arsyeja ėshtė, qė librat nuk mund ti lexoj online, pasi kam problem me sy, por mė duhet ti printoj
pėr ti lexuar. (e pėr ti printuar, sė pari qenka nevoja ti shkarkoj)

E vlerėsoj ēdo pėrgjigje, Falemnderit.
avatar
barakupara

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam pyetje per Librat Ne Biblioteke...

Mesazh  Immortal Vampire prej 11.03.16 19:41

barakupara shkruajti:Pėrshėndetje tė gjithėve!

Kisha pas dėshirė tė di nėse ėshtė e mundur tė shkarkohen librat nga biblioteka e forumit?
Arsyeja ėshtė, qė librat nuk mund ti lexoj online, pasi kam problem me sy, por mė duhet ti printoj
pėr ti lexuar. (e pėr ti printuar, sė pari qenka nevoja ti shkarkoj)

E vlerėsoj ēdo pėrgjigje, Falemnderit.
Pse te duhet t'i shkarkosh (e se pari t'i lexosh online), kur ti fare mire ke libra qe mund te blesh ne librari????!!!! "S'e kuptoj cfare kerkoni."
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

139


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam pyetje pėr Librat nė bibliotekė

Mesazh  ferdi prej 14.03.16 21:32

hyn ke bibloteke kliko mbi librin qe do shtyp me te djathten del tabela kliko ke save page link ose save page as
avatar
ferdi

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam pyetje pėr Librat nė bibliotekė

Mesazh  ferdi prej 14.03.16 21:34

shko ke save link as
avatar
ferdi

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam pyetje pėr Librat nė bibliotekė

Mesazh  ferdi prej 14.03.16 21:40

per ty eshte nje liber quhet prana lexoje me kujdes dhe zbatoje hyn ke spiritualitet dhe kerko librin prana shtyp siper titullit me te djathten del tabela shtyp save link as shko ke download dhe shkarkoje dhe aty e gjen
avatar
ferdi

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam pyetje pėr Librat nė bibliotekė

Mesazh  barakupara prej 21.03.16 21:19

ferdi shkruajti:per ty eshte nje liber quhet prana lexoje me kujdes dhe zbatoje hyn ke spiritualitet  dhe kerko librin prana  shtyp siper titullit me te djathten del tabela shtyp     save link as shko ke download dhe shkarkoje dhe aty e gjen

E provova, por nuk funksionon.
avatar
barakupara

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam pyetje pėr Librat nė bibliotekė

Mesazh  ferdi prej 24.03.16 23:17

me shkruaj ne imail dhe te jap numrin e telefonit ferdgega@hotmail.com
avatar
ferdi

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi