Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 18.02.16 16:30

Une iu jap te gjitha informatat qe ju duhen per te me bere magji te zezė, thjesht ni testim. Ata qe e zgjasin me argumente sjan magjistar. Kujt i funksionon shperblim 1000 € . Ju mundsoj edhe gjakun tim jau dergoj nqse ju duhet
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test Per Magjistaret E MAGJISE Se ZEZE...

Mesazh  Soul of Truth prej 19.02.16 20:31

Amarisham shkruajti:Une iu jap te gjitha informatat qe ju duhen per te me bere magji te zezė, thjesht ni testim. Ata qe e zgjasin me argumente sjan magjistar. Kujt i funksionon shperblim 1000 € . Ju mundsoj edhe gjakun tim jau dergoj nqse ju duhet
po nqs ju bejne "MAGJI" juve, atehere ju s'do jeni me vetvetja dhe ajo qe mendoni do ju kthehet ne te kundert...
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 19.02.16 22:37

Do trrgoj kur te me shfaqen simpotmat e magjis
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  The Punisher prej 20.02.16 2:22

ti or shok po kerkon te luash mendsh me doren tende .pse i paguan ti apo kerkon qe te paguash dike qe ti beje dikujt tjeter magji dhe jo ty ? infot e tua qe kerkon te dergosh mund te jene te dikujt tjeter ,te nje armikut tend .Ketu ne kete forum mund te kete vertet persona qe dine rituale te magjise se zeze
avatar
The Punisher

140


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Vee Lee prej 20.02.16 16:00

tre gjera ndodhin me Amarisham
njera a ajo qe sapo tha The Punisher...
e dyta  qe nuk egzistojn keto gjera ...
dhe e treta ka gjetur menyr te fort per tu mbrojtur prej ktyre...

nese jan dy te fndit  ateher do isha sh kureshtar te dija dhe sjam i vetem besoj  ...>>>
avatar
Vee Lee

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 20.02.16 21:28

Per kete te treten po.
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 20.02.16 21:29

The Punisher shkruajti:ti or shok po kerkon te luash mendsh me doren tende .pse i paguan ti apo kerkon qe te paguash dike qe ti beje dikujt tjeter magji dhe jo ty ? infot e tua qe kerkon te dergosh mund te jene te dikujt tjeter ,te nje armikut tend .Ketu ne kete forum mund te kete vertet persona qe dine rituale te magjise se zeze

Sigurishy qe ka persona qe din por un edhe gjakun tim ju jap o i nderiar
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Vee Lee prej 21.02.16 18:27

Shpresoj qe nje dit ta ndash me ne kete njohuri ose tek ata qe vuajn prej saj 
Dhe e dim mir se shqiperia man kampion per te tilla metoda goditjesh pas shpine tek te afermit apo tek komshit,
 aty ku zoteron zilia.
avatar
Vee Lee

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 23.02.16 21:51

univers123 shkruajti:
Amarisham shkruajti:Une iu jap te gjitha informatat qe ju duhen per te me bere magji te zezė, thjesht ni testim. Ata qe e zgjasin me argumente sjan magjistar. Kujt i funksionon shperblim 1000 € . Ju mundsoj edhe gjakun tim jau dergoj nqse ju duhet
tu ka perzi magjija me analiza mjeksore se ti permende gjakun,kallxon ti pse ofrove gjakun???ĒKA te beje gjaku ketu??me mire shko dhuroj dikujt gjak sesa ta perdoresh per genjeshtra e marrezi.

Kur sdin sen pae perdoret gjaku ne magji ēepe gojen.
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 25.02.16 19:13

Ne fakt mua me erdhi e njejta ofert nga motra dhe nėna jote. Nuk di ciles tia thith te pares pasi qe dua ti dhunoj keq.
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 26.02.16 14:13

Per fat skam moter . Por motren tende ? ta xx fort . Ndersa te emen ta dhunoj.
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Test per magjistaret e magjis sė zezė.

Mesazh  Amarisham prej 26.02.16 23:31

Mehmet shkruajti:
Amarisham shkruajti:Per fat skam moter . Por motren tende ? ta xx fort . Ndersa te emen ta dhunoj.
ku e di un qe nuk je vajze ndoshta ti mund ta zesh vendin e motres tende ose nese nuk je vajze i them nenes suaj te xxx me nje dick tjeter pastaj ta lind nje vajze pastaj ja marrim edhe gjakun hahahahhaha.


per gjithqka rreth meje pyet motren me nenen tende me to jam gjdo nat o i nderuar. bye.
avatar
Amarisham

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi