LEMEGETON-- CLAVICULA SALOMONIS ---THE LESSER KEY OF SOLOMON

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

LEMEGETON-- CLAVICULA SALOMONIS ---THE LESSER KEY OF SOLOMON

Mesazh  The Punisher prej 04.01.16 2:46

Celesi i Vogel i Solomonit
Per me shume informacjon
https://en.wikipedia.org/wiki/Lesser_Key_of_Solomon
Jane 5 libra me formula magjie dhe rituale te ndryshme (Celesi i Vogel i Solomonit)
1-GOETIA
2-THEURGIA GOETIA
3-ARS PAULINA
4-ARS ALMADEL
5-ARS NOTORIA

Keto pese libra nuk jane ne gjuhen shqipe por shpresoj se ketu sebashku mundet ti perkthejme me ndihmen e njeri-tjetrit
avatar
The Punisher

168


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi