Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Mesazh  Gabriel prej 16.12.15 17:38

U be rreth 1 jave qe syri i 3 me jep shqetesime.
Pjesa e ballit ku eshte pozicionuar syri i 3 me rri gjith kohen e mpire dhe me levizin muskujt.
Gjithashtu kam makthe te tmerrshme dhe shum te forta dhe energjia negative esht rritur shum.
Ju lutem kush me ndihmon me ndonje pergjigje se cmund te jete?
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e trete????!!!!

Mesazh  Soul of Truth prej 18.12.15 15:22

Bohan shkruajti:U be rreth 1 jave qe syri i 3 me jep shqetesime.
Pjesa e ballit ku eshte pozicionuar syri i 3 me rri gjith kohen e mpire dhe me levizin muskujt.
Gjithashtu kam makthe te tmerrshme dhe shum te forta dhe energjia negative esht rritur shum.
Ju lutem kush me ndihmon me ndonje pergjigje se cmund te jete?
Qenke fiks si une. Edhe une para nje jave u perpoqa te aktivizoj syrin e trete me binaural beats, theta; por nuk ta shpjegoj dot se c'dhimbje te tmerrshme te pjeses midis vetullave, ballit dhe trupit kam pasur. Dua te di dicka: "A ndjen dhimbje te kokes dhe sikur mendimet nuk realizojne ate qe ti kerkon????!!!!" " Te duket sikur jeta te merzitet dhe sikur nuk terheq ate qe do????!!!!" Ta dish qe keto efekte lidhen me syrin e trete, duke qene se hapja e tij eshte nje portal drejt portave te ferrit; ndaj duhet te mendosh me me kujdes. Te sugjeroj: Shiko binaural beats for aura cleaning, shto vibracion pozitiv, mos fol shume dhe ndje me shume...
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

133


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Mesazh  syri i art prej 18.12.15 21:56

ēdo gje qe e kerkoni vet,do te keni shqetesim,ajo esht nje DIĒKA qe duhet ta meritoni jo kur te doni..qe te mos kesh shqetesimlere mos imkushto rendesi leshoje fytyren sa me qlir dhe mos ke frig sepse nga friga ti vetvetes ja shton dhjimbjen.ajo krejt ndodh nga energjija..lere energjin te rrjedh natyrshem omos tentoni te arrini ate qe sjeni gati per te.edhe ashtu nuk mund ti merrni,esht dikush ma lart qe kujdeset per kete,nese ti meriton te dhurohet...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

306


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me Ndihmon Ne Lidhje Me SYRIN E TRETE...

Mesazh  Soul of Truth prej 19.12.15 20:29

syri i art shkruajti:ēdo gje qe e kerkoni vet,do te keni shqetesim,ajo esht nje DIĒKA qe duhet ta meritoni jo kur te doni..qe te mos kesh shqetesimlere mos imkushto rendesi leshoje fytyren sa me qlir dhe mos ke frig sepse nga friga ti vetvetes ja shton dhjimbjen.ajo krejt ndodh nga energjija..lere energjin te rrjedh natyrshem omos tentoni te arrini ate qe sjeni gati per  te.edhe ashtu nuk mund ti merrni,esht dikush ma lart qe kujdeset per kete,nese ti meriton  te dhurohet...
Ketu s'jam dakord me ty, syri i arte: "Dikush lart qe kujdeset per kete, nese ti meriton te dhurohet" - "Ne e krijojme Jeten sipas mendimeve tona, MENDIMI krijon REALITETIN dhe mandaj ne jetojme ate qe kemi zgjedhur VETE; nuk e kuptoj si mund ta thuash ate, ndoshta e ke pasur ne kontekst tjeter, por nuk e besoj ate"...
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

133


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Mesazh  syri i art prej 20.12.15 17:50

Ti ke te drejt SOUL te mos pajtohesh skam asgje kunder..ene e flas ate qe di jo qe deshiroj..kush e merr ok sesht e obliguar per askend..mendja osht e kufizuar.duhet tejkalu ate per te njohur ma shum..ne kuptojm apo dijm simbas frekuencave..
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

306


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Mesazh  Gabriel prej 21.12.15 12:32

syri i art shkruajti:ēdo gje qe e kerkoni vet,do te keni shqetesim,ajo esht nje DIĒKA qe duhet ta meritoni jo kur te doni..qe te mos kesh shqetesimlere mos imkushto rendesi leshoje fytyren sa me qlir dhe mos ke frig sepse nga friga ti vetvetes ja shton dhjimbjen.ajo krejt ndodh nga energjija..lere energjin te rrjedh natyrshem omos tentoni te arrini ate qe sjeni gati per  te.edhe ashtu nuk mund ti merrni,esht dikush ma lart qe kujdeset per kete,nese ti meriton  te dhurohet...
Me pelqen si pergjigje. Flm per keshillen
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Mesazh  Arian88pr prej 26.12.15 15:37

Mendo pozitivisht
avatar
Arian88pr

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Mesazh  Gabriel prej 26.12.15 20:05

Nuk ishte asnjera nga kto, gjithsesi flm. :)))
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me Ndihmon Ne Lidhje Me SYRIN E TRETE...

Mesazh  Soul of Truth prej 26.12.15 21:30

Bohan shkruajti:Nuk ishte asnjera nga kto, gjithsesi flm. :)))
Me nder qofsh!!!!
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

133


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon ne lidhje me syrin e 3.....

Mesazh  Gabriel prej 27.12.15 13:14

Soul of Truth shkruajti:
Bohan shkruajti:Nuk ishte asnjera nga kto, gjithsesi flm. :)))
Me nder qofsh!!!!
Kishe nai problem "shoqa" soul???
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me Ndihmon Ne Lidhje Me SYRIN E TRETE...

Mesazh  Soul of Truth prej 27.12.15 20:45

Bohan shkruajti:
Soul of Truth shkruajti:
Bohan shkruajti:Nuk ishte asnjera nga kto, gjithsesi flm. :)))
Me nder qofsh!!!!
Kishe nai problem "shoqa" soul???
Jam cun ej ti Bohan... Jo c'kishe ti...
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

133


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi