SYRI I TRETE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SYRI I TRETE

Mesazh  Dilan prej 13.12.15 11:51

Pershendetje te gjitheve !
Ju uroj gjithe te mirat ,
A mundet dikush te me ndihmoje se si mund te akrivizoj syrin e trete dhe cfare mund te bej me te ?
Faleminderit dhe pres pergjigjen tuaj , gjithe te mirat !
avatar
Dilan

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SYRI I TRETE

Mesazh  Gabriel prej 13.12.15 13:00

Kerko ne forum se ke info pa fund.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SYRI I TRETE

Mesazh  Arian88pr prej 13.12.15 16:31

Alt ctrl delete f5 edhe e aktivizon. Tani munesh naten me pa ngjyra plus mbrapa pa pasqyre sheh hahah
avatar
Arian88pr

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SYRI I TRETE

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi