A ka ndonje problem neqofse .... !?

Shko poshtė

A ka ndonje problem neqofse .... !?

Mesazh  Amarisham prej 12.12.15 17:36

A KA NDONJE PROBLEM NEQOFSE KERKOJM NDIHM NGA QENIET ASTRALE ( xhindet etj ) PER NDIHM PSH PASURI, DASHURI ETJ.

JEPNI MENDIMIN TUAJ .
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ka ndonje problem neqofse .... !?

Mesazh  Pansophia prej 12.12.15 23:02

xhindet nk i perkasin astralit dhe nga astrali nk te vjen ndihme.

Pansophia

161


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi