Saturn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Saturn

Mesazh  aqua prej 12.12.15 9:54me sa di planeti saturn thot se toka esht shtepia ime dhe mund te bej ĒFARĖ te dua me ju , ndoshta esht gabim - pyes ĒFARĖ info mund te me jepni rreth ketij planeti
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Saturn

Mesazh  aqua prej 18.12.15 15:36

KISHA NJE SHKRIM Disa SKRIPTE QE TE BEJN TE LIR NDAJ KETIJ PLANETI POR ME HUMBI ME FALNI NUK MUND TE JU SHPETOJ TE GJITHEVE
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Saturn

Mesazh  Muneer prej 18.12.15 20:19

^ shkruajti:KISHA NJE SHKRIM Disa SKRIPTE QE TE BEJN TE LIR NDAJ KETIJ PLANETI POR ME HUMBI ME FALNI NUK MUND TE JU SHPETOJ TE GJITHEVE
baahh
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Saturn

Mesazh  aqua prej 18.12.15 21:43

SwamiPsiko shkruajti:
^ shkruajti:KISHA NJE SHKRIM Disa SKRIPTE QE TE BEJN TE LIR NDAJ KETIJ PLANETI POR ME HUMBI ME FALNI NUK MUND TE JU SHPETOJ TE GJITHEVE
baahh
mund te tregosh se ĒFARĖ do te thuash ?
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Saturn

Mesazh  Muneer prej 18.12.15 21:45

^ shkruajti:
SwamiPsiko shkruajti:
^ shkruajti:KISHA NJE SHKRIM Disa SKRIPTE QE TE BEJN TE LIR NDAJ KETIJ PLANETI POR ME HUMBI ME FALNI NUK MUND TE JU SHPETOJ TE GJITHEVE
baahh
mund te tregosh se ĒFARĖ do te thuash ?
sa ters per ne qe ke humbur skriptat
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Saturn

Mesazh  aqua prej 18.12.15 21:47

ndoshta
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi