UFO mbi LOS ANGELES 07.11.2015

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

UFO mbi LOS ANGELES 07.11.2015

Mesazh  Dre1 prej 08.11.15 21:13

Nga njė qytetar tė Los Angeles tė shtunėn mė 07.11.2015 nė mbrėmje, ėshtė bėrė njė gjirim amator,ku shihet njė UFO apo objekt fluturues i paidentifikuar,tė shokuar mbeten ata qė ishin aty pranė,megjithėse akoma nuk dihet qartė se ĒFARĖė ishte,nga komentet tė shumta qė janė dhėnė ne Youtube supozohet dhe mendohet tė ishte njė objekt fluturues i alienėve. PAMJE TĖ QARTA SHIHEN MBAS SEKONDES 1:20
avatar
Dre1

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi