Lidhja e skocezeve me shqiptaret

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Lidhja e skocezeve me shqiptaret

Mesazh  Omnipresent13 prej 08.11.15 19:11

Kush ka informacion mbi kete lidhje?

Omnipresent13

Njerezit jane Zota te vdekshem dhe Zotat jane njerez te pavdekshem

269


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lidhja e skocezeve me shqiptaret

Mesazh  Muneer prej 08.11.15 20:24

Une kam.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

589


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi