Format e krijuara nga tingujt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Format e krijuara nga tingujt

Mesazh  Siroco prej 04.11.15 23:48

Njė hark, njė pjatė bakri, rėrė dhe krijimi i njė efekt fizik i ēmendur.

avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


218


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi