Si te bej pakt me nje demon?

Shko poshtė

Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  HumanPower prej 23.10.15 8:11

A ekziston ndonje menyre per te thirrur nje demon apo etnitet me qellim per te bere nje pakt apo marrveshje , dmth un kerkoj dicka dhe ofroj dicka tjeter. Kush me ndihmon?
avatar
HumanPower

and so man created god in his image

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Amarisham prej 12.11.15 15:55

HumanPower shkruajti:A ekziston ndonje menyre per te thirrur nje demon apo etnitet me qellim per te bere nje pakt apo marrveshje , dmth un kerkoj dicka dhe ofroj dicka tjeter. Kush me ndihmon?

Ai ta kerkon shpirtin ku ska kthim mbrapa dhe t'jep fam e para gjera matreale etj....
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Jetmira prej 13.11.15 22:21

Amarisham shkruajti:
HumanPower shkruajti:A ekziston ndonje menyre per te thirrur nje demon apo etnitet me qellim per te bere nje pakt apo marrveshje , dmth un kerkoj dicka dhe ofroj dicka tjeter. Kush me ndihmon?

Ai ta kerkon shpirtin ku ska kthim mbrapa dhe t'jep fam e para gjera matreale etj....
Jam e interesuar per kte
Me kontakto npm
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Amarisham prej 14.11.15 18:32

http://www.explorerunivers.com/t8049-projekti-2016

Ja ku e keni shansin vetem jep te dhenat dhe mjafton te jeni spirtualist, magjistar, biolog, kimist, gjeolog, apo thjesht nje person ku testohen disa ekperimente. Te dhenat dergo dhe ndoshta do pranohesh .... KLM
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  geni mema prej 21.01.16 21:21

se keni provuar te jeni te rrethuar nga gjera te mbinatyrshme ju :/ kur ti provoni do pendoheni....
avatar
geni mema

citim

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  The Punisher prej 11.02.16 13:47

geni mema shkruajti:se keni provuar te jeni te rrethuar nga gjera te mbinatyrshme ju :/ kur ti provoni do pendoheni....

Pse ti di dicka me shume se ne ?? Pa na e trego historine dhe pervojen tende nese ke nje te tille (te mbinatyrshme) .Ky forum per te tilla gjera eshte .Demonet thirren kudo ne cdo llozhe masonike .Nuk mendoj se demonet jane me te fuqishem se njerezit per ndryshe do ishin ata qe do na benin sherbetore te tyre dhe jo ne (njerezit)
avatar
The Punisher

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Elsavrana prej 11.02.16 17:22

PER HUMAN POWER!
Mjafton t'i therrasesh MENDJES...pra te mobilizosh mendjen-veten tende dhe gjerat behen....e c'ju duhen demonet...more ????
avatar
Elsavrana

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  55 prej 11.02.16 19:03

smendoj se paktet jan per kedo
duhet qe te kesh disa vjet ne okult
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  IndigoStar prej 20.02.16 10:09

The Punisher shkruajti:
geni mema shkruajti:se keni provuar te jeni te rrethuar nga gjera te mbinatyrshme ju :/ kur ti provoni do pendoheni....

Pse ti di dicka me shume se ne ?? Pa na e trego historine dhe pervojen tende nese ke nje te tille (te mbinatyrshme) .Ky forum per te tilla gjera eshte .Demonet thirren kudo ne cdo llozhe masonike .Nuk mendoj se demonet jane me te fuqishem se njerezit per ndryshe do ishin ata qe do na benin sherbetore te tyre dhe jo ne (njerezit)

Demonet jane ne kete jete sic bejne Politikanet Engjellin gjate Zgjedhjeve pasi te marrin Votat te japin Shkelmin kuptoje me thelle
avatar
IndigoStar

So mote it be !
786 369⚕️⚜️️‍🔺🕉️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  HumanPower prej 21.02.16 23:28

Perfundimisht askush sme ndihmoi
avatar
HumanPower

and so man created god in his image

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te besh pakt me Demonin...

Mesazh  Soul of Truth prej 22.02.16 19:08

HumanPower shkruajti:Perfundimisht askush sme ndihmoi
Me kontakto ne PM, se kam ca mantra qe do te te ndihmojne. Por fillimisht, duhet te me sigurosh, se ke kohe ne meditim. Nuk mund te te jap ato qe mund te te lendojne. Shpresoj te me kuptosh, dhe nqs je gati te nxitosh...
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Toniramun prej 12.01.17 13:05

Hehehe, a je i sigurt se don te bejsh pakt me ate? Hehehe
avatar
Toniramun

Knowledge is powerful

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  HumanPower prej 12.01.17 23:49

Mos me thuaj qe je ti ai
avatar
HumanPower

and so man created god in his image

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Toniramun prej 13.01.17 11:38

Jo sjam un po, ta garantoj se ai nuk shfaqet vetem per 1 shpirt. Provo ta mendosh non stop at deshir qe e ke, dhe mund te te jap ndonje info ai se a behet apo sbehet. Me ate mund te komunikojsh, vetem nese ti je njeqindperqind i sigurt dhe ta besojsh shum. Ti vet duhet ta gjejsh menyren per ta ndje per ta afru at, se aj esht si pun energjie, duhet te jesh i obsesuar me ate.
avatar
Toniramun

Knowledge is powerful

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Solomoni prej 13.01.17 11:57

Sugjeroj te kesh kujdes kur merr vendime te tilla... s'kane kthim pas


Edituar pėr herė tė fundit nga Solomoni nė 13.01.17 15:24, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : d)
avatar
Solomoni

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Pansophia prej 13.01.17 13:27

Mos ngaterroni Djallin me demonet. Djalli eshte Zot dhe nuk I perket apo I sherben erresires, por Krijuesit. Kurse demonet jane qenie te pabalancuara energjetikisht, mjaft te fuqishem nese I lejoni te kene akses mbi ju, perndryshe Zoti ju ndihmofte.

Pansophia

161


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Albi4all prej 18.01.17 1:04

djali nuk eshte Zot heheheh e ke gabim shoku
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

77


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  55 prej 18.01.17 12:40

Gjithsecili ka nevoje per nje hob! Skeni cfare te beni ne kohe te lire kalamaja?!
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te bej pakt me nje demon?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi