Dhimbja e njė tė pastrehu

Shko poshtė

Dhimbja e njė tė pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:19

Njė fotograf anglez ka vendosur qė tė ndryshojė mendimin qė kanė njerėzit pėr tė pastrehėt me anė tė njė seti fotografik mbresėlėnės.

Lee Jefferies ka nisur qė nė vitin 2008 tė fotografojė njerėzit qė jetojnė rrugėve dhe qė atėherė ka udhėtuar nė SHBA dhe Europė pėr tė mbushur albumin e tij tė veēantė.

Fotografi tregon se kalon shumė kohė me personin qė fotografon, nė mėnyrė qė t’i fitojė besimin dhe tė realizojė njė foto sa mė tė mirė.

“Jetoj me ta pėr ditė tė tėra. Vetėm pasi e shoh se kemi respekt reciprok, vė nė punė aparatin”, thotė Lee pėr “Metro”.


avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhimbja e njė tė pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:23avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhimbja e njė tė pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:27avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhimbja e njė tė pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:34avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhimbja e njė tė pastrehu

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi