shortar

Shko poshtė

shortar

Mesazh  Ellieuox prej 09.10.15 21:21

Ckemi....cfar esht nji person shortar edhe a jan te rrezikshem?
avatar
Ellieuox

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shortar

Mesazh  Jam penduar. ME.Fal.Allah prej 09.10.15 23:17

Nje person shortar eshte ai qe mendohet te kete kontakt me shpirtera. Mund te jene te rrezikshem.
avatar
Jam penduar. ME.Fal.Allah

Magjia eshte gabim.

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shortar

Mesazh  Ellieuox prej 10.10.15 0:07

Magjıstari shkruajti:Nje person shortar eshte ai qe mendohet te kete kontakt me shpirtera. Mund te jene te rrezikshem.
A jane kta te afte te bejn magji me celesa prsh...dhe si mund te prishet ajo?
avatar
Ellieuox

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shortar

Mesazh  Jam penduar. ME.Fal.Allah prej 10.10.15 0:45

Ellieuox shkruajti:
Magjıstari shkruajti:Nje person shortar eshte ai qe mendohet te kete kontakt me shpirtera. Mund te jene te rrezikshem.
A jane kta te afte te bejn magji me celesa prsh...dhe si mund te prishet ajo?


Shortar dmth Medium.
Ata njihen me shume si sherues por mund te bejne magji dhe mund te prishen magjit.
avatar
Jam penduar. ME.Fal.Allah

Magjia eshte gabim.

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shortar

Mesazh  Zebra prej 15.03.16 17:23

ju lutem me ktheni pergjigje. cdo te thote kur dikush te thote qe e ke fatin te bllokuar por nuk ke magji te bere? kush me sqaron ju lutem. au veprohet ne keto raste?
avatar
Zebra

i'm simply the best

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shortar

Mesazh  Amarisham prej 15.03.16 22:39

luaneshasweet shkruajti:ju lutem me ktheni pergjigje. cdo te thote kur dikush te thote qe e ke fatin te bllokuar por nuk ke magji te bere? kush me sqaron ju lutem. au veprohet ne keto raste?

Jo vetem besoje zotin lexo bibel apo kuran ciles do fe qe i perket. Nuk ka fat te bllokuar kur ti i lutesh zotit vazhdimisht, vetem lutu tek zoti. KI BESIM.
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shortar

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi