Pushtohet nga djalli pas njė loje

Shko poshtė

Pushtohet nga djalli pas njė loje

Mesazh  Siroco prej 07.10.15 11:26Disa pamje tronditėse janė publikuar nė internet, tė njė vajzė e re tė pushtuar nga djalli, pak kohė pasi ishte duke luajtur me njė lojė e quajtur “Ouija”.

Kjo lojė ėshtė e ngjashme me atė “Ēarli Ēarli”, qė ėshtė kthyer nė lojėn mė tė preferuar dhe mė sfiduese pėr tė rinjtė e sotėm.

18-vjeēarja, e identifikuar si Patricia Quispe, shihet e shtrirė nė spital me mjekėt qė i rrijnė sipėr nė pėrpjekje pėr tė frenuar veprimet e pandėrgjegjshme dhe britmat e saj.

Nė njė moment gjatė videos dėgjohet teksa ajo bėrtet "666" dhe mė pas "mė lejoni tė shkoj, mė lėr tė shkoj".

Sipas dėshmitarėve, vajza e re nga Lima, Peru, ka qenė duke luajtur me miqtė e saj me njė aplikacion nė celular qė besohet se ngjall shpirtrat.

Por kur ajo u kthye nė shtėpi, prindėrit e saj vunė re se nuk dukej mirė me shėndet dhe e dėrguan nė spital. Ajo filloi tė dridhej dhe nxirrte shkumė nga goja ndėrsa zėri i saj u shndėrrua nė njė ton mė tė egėr dhe tė fortė.

avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi