I hyn djalli nė trup, ja ēfarė i bėn!

Shko poshtė

I hyn djalli nė trup, ja ēfarė i bėn!

Mesazh  Berti69 prej 30.09.15 10:41Nė njė festival nė Brazil, ka ndodhur njė ngjarje rrėqethėse, kur njė vajzė tė bukur, duket sikur i ka hyrė djalli nė trup, pasi ajo sillej vėrtetė ēuditshėm. Ajo dridhej, rrotullonte sytė dhe trupi i pėrfshihej nga ngėrēet.

Pastaj ajo ėshtė rrėzuar nė tokė dhe ka filluar tė sillet nė rreth dhe nė fund e ka kafshuar gjuhėn duke ju mbuluar fytyra me gjak. Mirėpo, ajo nuk ishte e vetmja qė sillej ashtu, pasi pranė saj edhe njė djalosh kishte simptoma tė tilla. Kujdes, kėto skena janė vėrtetė rrėqethėse dhe tė tmerrshme.

ZERI

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I hyn djalli nė trup, ja ēfarė i bėn!

Mesazh  Hagel prej 01.10.15 11:09

Te gjithe ata qe merren me pastrime energjike e dine se vendet ideale per te marre mbi supe keto felliqesira jane vendet ku mblidhen turmat, prandaj duhet te keni kujdes kur vizitoni kinemat, ndeshje futbolli, spektakle te ndryshme, koncerte etj etj.
avatar
Hagel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi