Sekreti i rrotullimi tė pelegrinėve nė Mekė

Shko poshtė

Sekreti i rrotullimi tė pelegrinėve nė Mekė

Mesazh  gjilanasi prej 26.09.15 23:44

Rrotullimi i pelegrinėve lejon riharmonizimin e nivelit vibėrues tė atyre besimtarėve dhe t'i bėjė ata tė marrin njė veshje drite qė do t’i mbushė boshllėqet e tyre energjike tė shkaktuara nga mėnyra e  jetesės materialiste dhe hedoniste, njė sekret qė pak muslimanė e dinė.

avatar
gjilanasi

383


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi