Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  Mjeku.alternativ prej 25.09.15 17:29Magjia e zeze. Ja si behet!

Magjistari i shkruan vargjet e Bibles apo Kuranit me gjak menstrual, apo me papastertira tjera.

Magjistari e merr nje femij te cilit ia vizaton nje trekendesh ne dore dhe e mbulon me disa rroba ku shfaqen fytyrat e tmerrshme te ferrit nderpermjet te cilive magjistari komunikon dhe djalli ia kthen.

Magjistari futet ne nje dhome te erret me disa qira te ndezur ku i shfaqen krijesat e erresires.

Magjistari i merr vargjet e Kurani apo Bibles dhe i fut nen kepuc apo e fut vargjet e kuranit ne tualet.

Pajisjet per magjin e zez;

Qimet/ja e kokes - Magjistari me ane te qimes se kokes mund te beje shum gjera njera nga to eshte se mund ta bei te qmendur.

Rera apo dheu ku viktima ka ecur - Perdoret si alternativ e fundit nga disa magjistar.

Thonjet e kembes apo dores - Keto zakonisht perdoren per te bere viktimen te nenshtrohet apo skllav (rob)

Varrosja e kukulles - Kjo eshte nje form eksterme ku viktima ndjen dhimbje te medha ne trup dhe mjeku nuk mundet te jep diagnoz dhe te kuroj. E vetmja zgjidhje te gjesh personin e duhur per ndihm ne sherim nje mjek alternativ apo gjetja e zhvarrosja e kukulles pastaj kukulla dergohet tek nje mejk alternativ ku ai i din procedurat sigurisht nqse gjindet qe eshte veshtir.  

Organet e lakuriqit - Perdoren me se shpeshti gjaku, pastaj syt etj. Me an te tyre personi behet i qmendur.  

Rrobat e perdorura - Neqofse i merr magjistari e i kendon disa lutje pastaj i djeg tek nje varr i vjeter personi peson semundje kronike.

Gjaku menstrual - Perdoret shpesh nga shtrigat. Meq rast perzihet me leng apo pije tjera kur mashkulli e konsumon ai behet sherbetor i femres. Perdoret edhe per gjera tjera.  

Sperma - Perdoret per te bere mashkullin steril.

Duhet te ceket se magjistari me ane te magjis mundet me shkaktu tek nje person edhe kancer, asmen, tuberkuloz, siden, cmendurin kuptohet, pastaj paralizen e gjymtyrve edhe krejt trupit e plot gjera te tjera qe nuk munden mu paramendu ( termetet, vullkane, shembje tokesh, plot tjera). Magjia asht fenomen i vertet edhe shum i rrezikshem neqofse nuk dime me u mbrojt.

- Syri i keq

Siq kane thene edhe disa profet per fuqin e syrit te keq ku shumica e personav e kane kur kane xhelozi shum te madhe apo ndoni gja tjeter. Personi me syrin e keq mundet me shkaktu edhe termet, me i demtu edhe kafshet, objektet, po edhe vetin qe per fat te keq asht shum qudi. Mbrotja me e mir nga syri keq eshte lidhja e fort me zotin dhe largimi nga mekatet.
avatar
Mjeku.alternativ

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  Omnipresent13 prej 25.09.15 19:33

gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?

Omnipresent13

201


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  Mjeku.alternativ prej 25.09.15 21:40

INFINIT shkruajti:gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?


Kjo eshte arsyea qe e veqova, gjaku menstrual nuk eshte papasterti. Perdoret nga shtrigat dhe disa predikues fetar e quajn papasterti.
avatar
Mjeku.alternativ

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MAGJIA E ZEZE JA SI BEHET (E VERTETA)!!!!

Mesazh  Immortal Vampire prej 04.11.15 16:01

Mjeku.alternativ shkruajti:
INFINIT shkruajti:gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?


Kjo eshte arsyea qe e veqova, gjaku menstrual nuk eshte papasterti. Perdoret nga shtrigat dhe disa predikues fetar e quajn papasterti.
Une vete e perdor gjakun menstrual ne ritualet e mia dhe mund te them se me ka sherbyer ne marrjen e shume objekteve ne interesin tim, por edhe ne sakrificen e tij per nder te (dikujt) ...
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  The Punisher prej 05.11.15 22:38

Immortal Vampire shkruajti:
Mjeku.alternativ shkruajti:
INFINIT shkruajti:gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?


Kjo eshte arsyea qe e veqova, gjaku menstrual nuk eshte papasterti. Perdoret nga shtrigat dhe disa predikues fetar e quajn papasterti.
Une vete e perdor gjakun menstrual ne ritualet e mia dhe mund te them se me ka sherbyer ne marrjen e shume objekteve ne interesin tim, por edhe ne sakrificen e tij per nder te (dikujt) ...
KU E GJEN GJAKUN MENSTRUAL TI ? SI E PERFITON ? E BLEN APO TA SJELLIN ME DESHIRE ?
avatar
The Punisher

140


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  The Punisher prej 05.11.15 22:40

Immortal Vampire shkruajti:
Mjeku.alternativ shkruajti:
INFINIT shkruajti:gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?


Kjo eshte arsyea qe e veqova, gjaku menstrual nuk eshte papasterti. Perdoret nga shtrigat dhe disa predikues fetar e quajn papasterti.
Une vete e perdor gjakun menstrual ne ritualet e mia dhe mund te them se me ka sherbyer ne marrjen e shume objekteve ne interesin tim, por edhe ne sakrificen e tij per nder te (dikujt) ...
KU E GJEN GJAKUN MENSTRUAL TI ? SI E PERFITON ? E BLEN APO TA SJELLIN ME DESHIRE ?
avatar
The Punisher

140


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MAGJIA E ZEZE JA SI BEHET (E VERTETA)!!!!

Mesazh  Soul of Truth prej 08.11.15 16:00

The Punisher shkruajti:
Immortal Vampire shkruajti:
Mjeku.alternativ shkruajti:
INFINIT shkruajti:gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?


Kjo eshte arsyea qe e veqova, gjaku menstrual nuk eshte papasterti. Perdoret nga shtrigat dhe disa predikues fetar e quajn papasterti.
Une vete e perdor gjakun menstrual ne ritualet e mia dhe mund te them se me ka sherbyer ne marrjen e shume objekteve ne interesin tim, por edhe ne sakrificen e tij per nder te (dikujt) ...
KU E GJEN GJAKUN MENSTRUAL TI ? SI E PERFITON ? E BLEN APO TA SJELLIN ME DESHIRE ?
C'te duhet ty si e perfiton shtriga????!!!! Pastaj, pyetje per t'u bere eshte kjo??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nuk e kupton ti qe ai eshte i domosdoshem ne cfaredo lloj rituali satanik dhe behet per sherbesa duke ua marre grave apo vajzave te reja?????!!!!!! Por, ata qe s'marrin vesh pyesin per acarim nervash, se s'dine te merren me ndnj gje tjeter. GJITHE TE MIRAT!!!!


avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  Hades prej 31.01.16 5:47

Immortal Vampire shkruajti:
Mjeku.alternativ shkruajti:
INFINIT shkruajti:gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?


Kjo eshte arsyea qe e veqova, gjaku menstrual nuk eshte papasterti. Perdoret nga shtrigat dhe disa predikues fetar e quajn papasterti.
Une vete e perdor gjakun menstrual ne ritualet e mia dhe mund te them se me ka sherbyer ne marrjen e shume objekteve ne interesin tim, por edhe ne sakrificen e tij per nder te (dikujt) ...

Per nder te djallit do te thuash. Sakrifica behet vetem per zotat jo per te liget.
avatar
Hades

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia E Zeze (JA SI BEHET) e verteta...

Mesazh  Immortal Vampire prej 31.01.16 16:26

Hades shkruajti:
Immortal Vampire shkruajti:
Mjeku.alternativ shkruajti:
INFINIT shkruajti:gjaku menstrual qenka papasterti?! .... po ti vete qe ke ardhur prej andej, cfare i bie te jesh?


Kjo eshte arsyea qe e veqova, gjaku menstrual nuk eshte papasterti. Perdoret nga shtrigat dhe disa predikues fetar e quajn papasterti.
Une vete e perdor gjakun menstrual ne ritualet e mia dhe mund te them se me ka sherbyer ne marrjen e shume objekteve ne interesin tim, por edhe ne sakrificen e tij per nder te (dikujt) ...

Per nder te djallit do te thuash. Sakrifica behet vetem per zotat jo per te liget.
Ti qe arrite e the kete fjali: "Perse u sakrifikove"????!!!!

<<<<>>>>
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  Hades prej 31.01.16 16:47

Askush se sakrifikon vetveten. Njerzir sakrifikojn kafshet apo njerez te tjere.

Dallimi mes mirit dhe te keqit eshte se Pėrendi,ZOT,JEZUS,ZEUS jan zota ndersa tee liget jan DJALLI, SHEJTANI, DEMONI, eshte vetem i miri perendia dhe i keqi djalli Dallojn vetem termet .

Personat qe skan lidhje me magji edhe kan qef me thirr djallin edhe me u thirr magjistar jan mjerim i njerzimit. Duhet me u hjek deshira me u qen magjistar. Magjistar = njeriu ma i dobt ne toke sepse ai lyp ndimen e djallit duke harru se 1 engjull ka fuqi me shum se 99 djaj. Simbolet okulte te gjitha kan fuqi te mbinatyrshme qe mundesh me kontaktu me djajt, ndersa 1 person tjeter ska nevoj per 10000 hajmalia as me hargjue para neper magjistar por mjafton ti lutesh zotit me bibel, kuran apo librat tjer fetar ku adhurohet zoti e jo djalli (i ligu ).
avatar
Hades

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia E Zeze (JA SI BEHET) e verteta...

Mesazh  Immortal Vampire prej 31.01.16 20:59

Hades shkruajti:Askush se sakrifikon vetveten. Njerzir sakrifikojn kafshet apo njerez te tjere.

Dallimi mes mirit dhe te keqit eshte se Pėrendi,ZOT,JEZUS,ZEUS jan zota ndersa tee liget jan DJALLI, SHEJTANI, DEMONI, eshte vetem i miri perendia dhe i keqi djalli Dallojn  vetem termet .

Personat qe skan lidhje me magji edhe kan qef me thirr djallin edhe me u thirr magjistar jan mjerim i njerzimit. Duhet me u hjek deshira me u qen magjistar. Magjistar = njeriu ma i dobt ne toke sepse ai lyp ndimen e djallit duke harru se 1 engjull ka fuqi me shum se 99 djaj. Simbolet okulte te gjitha kan fuqi te mbinatyrshme qe mundesh me kontaktu me djajt, ndersa 1 person tjeter ska nevoj per 10000 hajmalia as me hargjue para neper magjistar por mjafton ti lutesh zotit me bibel, kuran apo librat tjer fetar ku adhurohet zoti e jo djalli (i ligu ).
Ti mesa dukesh o njeri, as ia paske kuptimin Djallit e jo me Zotit... "DJALLI ESHTE ENERGJI DHE SI I TILLE NJERIU NUK MUND TE JETOJE PA TE. DJALLI NUK ESHTE PERSONALITET E SIC THUHET NE LIBRAT FETARE."

"DJALLI HYN SHUME LEHTE NE MENDJEN TENDE, JE TI AI PASTAJ QE E LEJON APO E NDALON. PSE S'MUNDOHESH NDNJHERE TA KTHESH ENERGJINE "E ERRET" NE FORCE DHE PERPARESI E KESHTU TE KUPTOSH SI TE BESH TENDEN GJITHCKA RRETH TEJE????!!!!"

"Ndersa engjejt dhe ZOTI qe je duke folur, me beso je shume larg asaj qe mendon. ZOTI JO VETEM QE S'ESHTE PERSONALITET, POR NUK ESHTE AS I PERCAKTUAR."

"ZOTI DHE KUPTIMI YT PER TE ESHTE SHUME I PAQARTE. ZOTI ESHTE "VETJA JOTE E LARTE" QE TI E THERRET KUR TE DUASH, POR ME MEDITIM KUPTOHET, ME KUPTON????!!!!"

Besoj se s'duhet t'i permbahesh kaq shume librave fetare dhe jo vetem, por as te kesh mendjen te to...
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  Hades prej 31.01.16 22:28

Secili ka mendimin e vet, une respektoj mendimin tend mjafton te me respketosh dhe ti mendimin tim nqse se ke problem :).
avatar
Hades

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia E Zeze (JA SI BEHET) e verteta...

Mesazh  Immortal Vampire prej 01.02.16 17:26

Hades shkruajti:Secili ka mendimin e vet, une respektoj mendimin tend mjafton te me respketosh dhe ti mendimin tim nqse se ke problem :).
I thone: "Kur dikush s'mbrohet dot me, kerkon direkt paqen." Po une ta respektoj mendimin gjths, per sa kohe ti respekton timin...avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia e zeze. Ja si behet! ( e verteta )

Mesazh  Hades prej 01.02.16 18:13

Thonė: " Mos e zgjatė debatin me nje budalla, se tjetri qe ju shikon nuk dallon dot cili eshte budallai". Megjithse klm.
avatar
Hades

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia E Zeze (JA SI BEHET) e verteta...

Mesazh  Immortal Vampire prej 01.02.16 20:49

Hades shkruajti:Thonė: " Mos e zgjatė debatin me nje budalla, se tjetri qe ju shikon nuk dallon dot cili eshte budallai". Megjithse klm.
Po mesa duket s'e ke pare mire foton time te profilit. Deshiron t'i hedhesh edhe nje sy, se mos ndoshta te kujton ndnj gje????!!!! S'ke degjuar as shume per mua...Pyet qe te kuptosh...

avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi