VIDEO PER TU KOMENTUAR (1)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

VIDEO PER TU KOMENTUAR (1)

Mesazh  Shkencėtari prej 18.09.15 18:27

 

avatar
Shkencėtari

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIDEO PER TU KOMENTUAR (1)

Mesazh  Omnipresent13 prej 18.09.15 20:14

Mua nga te gjitha episodet me ka pelqyer vecanerisht ajo qe fliste per vetetimat dhe ajo qe fliste per frekuencen 8 Hz.

Omnipresent13

188


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIDEO PER TU KOMENTUAR (1)

Mesazh  The Punisher prej 27.09.15 22:29

NE FILLIMET E SAJ EMISJONI ISHTE I BUKUR EDHE SERIOZ POR KOHET E FUNDIT ESHTE BERE QESHARAK FARE ,CFARE KUJTOJNE ATA QE BEJNE EMISJONIN SE SHQIPTARET JANE BUDALLENJ ,PO LEXUESIT E EXPLORERUNIVERS I KANE DITUR PERPARA ATO QE THUHEN NE EMISJON ,PO AJO QE E BEN QESHARAK KETE EMISJON ESHTE NACIONALIZMI I TEPRUAR ,NQS NE KEMI QENE AQ TE LASHTE VERTET ,AQ TE LASHTE SA EDHE EVA ME ADAMIN ,AQ TE LASHTE SA ZOTI VETE ,TE PAKTEN GJUHA SHQIPE APO GJUHA ILIRE DO ISHTE ME ALFABET ME SHKRIM EDHE KENDIM ,KJO TREGON QE SKEMI QENE AQ TE CIVILIZURAR ,DHE NDOSHTA JO EDHE AQ TE LASHTE
avatar
The Punisher

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIDEO PER TU KOMENTUAR (1)

Mesazh  Elsavrana prej 29.09.15 1:21

Hi The Punisher! Shiko mos u mbush me mllef per lashtesine e kombit tend...nuk ka vend ketu per t'u hequr zvarre...jemi shume te lashte dhe kjo nuk ka asnje doze mendjemadhesie, vec nje te vertete qe na eshte mohuar edhe nga vete gjuhe-lllafazanet tane shqiptare, te cilet me injorancen e tyre kane hedhur balte mni SURRAT.Lexo me shume dhe mos u nxito te besh tifozllek me gogla.
avatar
Elsavrana

74


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIDEO PER TU KOMENTUAR (1)

Mesazh  Omnipresent13 prej 29.09.15 14:38

shqiptaret kane rene ne vetkenaqesine e te shkuares se lavdishme sepse sa per te tashmen,,, eshte me mire te mos flasim. Ju qe jetoni jashte Shqiperise eshte me mire mos te flisni dhe aq sepse realiteti jetohet, nuk degjohet nga te afermit apo TV... Shqiperine e ka mbytur njefare nacionalizmi patetik. Le te vazhdoje krenaria per nje gje te vdekur.

Omnipresent13

188


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIDEO PER TU KOMENTUAR (1)

Mesazh  The Punisher prej 29.09.15 20:00

Elsavrana shkruajti:Hi The Punisher! Shiko mos u mbush me mllef per lashtesine e kombit tend...nuk ka vend ketu per t'u hequr zvarre...jemi shume te lashte dhe kjo nuk ka asnje doze mendjemadhesie, vec nje te vertete qe na eshte mohuar edhe nga vete gjuhe-lllafazanet tane shqiptare, te cilet me injorancen e tyre kane hedhur balte mni SURRAT.Lexo me shume dhe mos u nxito te besh tifozllek me gogla.
EDHE PO TE KEMI QENE TE LASHTE KEMI QENE POPULL BARBAR JO I CIVILIZUAR,PO TE ISHIM TE CIVILIZUAR DO KISHIN MBETUR GJURMET EDHE SOT E KESAJ DITE
avatar
The Punisher

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi