Objekti misterioz parakalon avionin

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Objekti misterioz parakalon avionin

Mesazh  Equinox prej 09.09.15 21:06Pamjet e kėsaj videoje kanė tronditur opinionin publik dhe specialistėt e ufologjisė nė Holandė.

Njė objekt me ngjyrė tė errėt ėshtė parė tė kalojė dy herė afėr njė fluturimi tė kompanisė Ryanair.

Pamjet u filmuan nga njė pasagjer i avionit.

Sipas portalit t lajmeve “Lionsgroundneės” piloti madje kishte bėrė njė manovėr pėr t’u shmangur nga objekti misterioz.

Kjo gjė u konfirmua ehde nga zhurmat e motorrėve tė avionit.

Sipas ekspertėve dyshimet fillestare janė pėr njė anije jashtėtokėsore por janė duke studiuar edhe pista tė tjera.

avatar
Equinox

238


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi