Fėmijėt e alienėve jetojnė nė mesin tonė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fėmijėt e alienėve jetojnė nė mesin tonė

Mesazh  gjilanasi prej 07.09.15 16:42Sipas profesorit tė pensionuar nga Universiteti “Temple”, alienėt kanė rrėmbyer gra dhe i kanė detyruar ato qė tė rrisin fėmijėt hibridė tė njerėzve dhe alienėve.

David M. Jacobs, i cili pranon se e tėrė kjo qė thotė tingėllon ēuditshėm, ka qenė profesor i historisė amerikane pėr 36 vjet. Ai thotė se kėto bindje tė tij vetėm sa ia kanė vėshtirėsuar jetėn.

“E kam ditur se kjo do ta turpėronte universitetin. Kurrė nuk kam marrė lėvdata pėr bindjet e mia”, ka deklaruar Jacobs. “Por, nuk ndodh shpesh qė tė gjendesh midis njė fenomeni, i cili ta mundėson qė tė kontribuosh pėr diēka qė mund tė ketė rėndėsi tepėr tė madhe pėr njerėzimin”.


Jacobs thotė se ka mbledhur tė dhėna qė kanė tė bėjnė me 150 raste tė rrėmbimeve, tė cilat janė tepėr tė ngjashme me ato tė pėrshkruara nga mė shumė se 1 milion amerikanė qė pohojnė se janė rrėmbyer nga alienėt: krijesat me forma tė insekteve, tė interesuara qė tė bėjnė fėmijė me gratė e njerėzve.

Ai thotė se kėto krijesa mund tė bėjnė skane tė ndryshme, pėr tė parė se cilat qeliza vezė dhe spermatozoide t’i pėrdorin pėr kryqėzim me racėn e tyre.
avatar
gjilanasi

397


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femijet e alieneve jetojne ne mesin tone...

Mesazh  Soul of Truth prej 08.09.15 13:20

Gjithkush do habitej, po ne realitetin ku jetojme, duhet ta pranojme se alienet jo vetem qe kane qene mes nesh, por edhe do te jene ata qe do fillojne luften mes kombeve, pasi dhe Papa Francesku e deklaroi se se shpejti do te mbaje nje deklarate per ta. Vete Papa eshte mese i sigurt ne ate qe ben dhe thote. Pas fjaleve te ngrohta e qetesise, fshihet nje apokalips e nje tmerr, i cili do filloje me "HENEN E GJAKUT - E FUNDIT PER KETE VIT DHE PER TETRADEN."...
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi