Pershendetje Explorer Univers

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Persh Forumi

Mesazh  Seraphim prej 06.09.15 15:45

Persh. Explorer Univers.
Duke hulumtuar ne net pashe kte forum mjaft interesant dhe kam deshir te mar pjes dhe un.

Shpresoj tja kaloj mir mes jush.
avatar
Seraphim

Kundalini: the Treasure Within

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  Muneer prej 06.09.15 16:51

Seraphim shkruajti:Persh. Explorer Univers.
Duke hulumtuar ne net pashe kte forum mjaft interesant dhe kam deshir te mar pjes dhe un.

Shpresoj tja kaloj mir mes jush.
Pershendetje. Mireseerdhe.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

593


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  Omnipresent13 prej 07.09.15 14:04

nese je vertet i ri, do kenaqesh sh. nese je i vjeter me add te ri, do kenaqesh 2fish
avatar
Omnipresent13

271


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  Seraphim prej 07.09.15 14:11

falimderit shum. jam i interesuar per spiritualitet jo per gjena fetare
avatar
Seraphim

Kundalini: the Treasure Within

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  Omnipresent13 prej 07.09.15 14:45

Seraphim shkruajti:falimderit shum. jam i interesuar per spiritualitet jo per gjena fetare
ke nga te gjitha, je ti qe zgjedh pastaj.
avatar
Omnipresent13

271


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  Seraphim prej 07.09.15 14:54

Kam ngju niher per kundalinin po skam informacion te sakt, doja me dit si me e aktivizu.
avatar
Seraphim

Kundalini: the Treasure Within

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  Omnipresent13 prej 07.09.15 15:25

Seraphim shkruajti:Kam ngju niher per kundalinin po skam informacion te sakt, doja me dit si me e aktivizu.
kundalini and the chakras-genevieve lewis paulson. <- kerkoje kete librin ne google
avatar
Omnipresent13

271


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  aqua prej 22.12.15 11:33

E DO DOJA TE THOJA DIĒKA AMA ME NEVOITET ANOTHER KEYBOARD E
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje Explorer Univers

Mesazh  Soul of Truth prej 23.12.15 9:00

^ shkruajti:E DO DOJA TE THOJA DIĒKA AMA ME NEVOITET ANOTHER KEYBOARD E
Shpresoj ta gjesh shpejt nje...
avatar
Soul of Truth

"Find yourself inside of you and then forces of Universe; or better "UNIVERS" will guide you!!!!"

133


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi