Top 10 misteret e botės qė nuk mund tė shpjegohen

Shko poshtė

Top 10 misteret e botės qė nuk mund tė shpjegohen

Mesazh  Berti69 prej 02.09.15 14:04

Bota ėshtė e pėrfshirė nga shumė mistere, por 10 prej tyre duket se nuk kanė marrė ende pėrgjigje nga njeriu.

Ju do tė mund tė shihni njė plakė qė ishte shfaqur kudo ku ishte John F. Kennedy, deri ditėn e vrasjes sė tij. A kishte "ajo" gisht nė kėtė vrasje?

Do tė shihni edhe njė vajzė, e kapur nga kamera e njė ashensori, qė sillet ēuditshėm e mė pas gjendet pajetė...

Kjo video ėshtė publikuar mė 20 korrik 2014, dhe ka mbi 41 milionė klikime.

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi