Nga ēka frikėsohen mė sė shumti shenjat e horoskopit?

Shko poshtė

Nga ēka frikėsohen mė sė shumti shenjat e horoskopit?

Mesazh  gjilanasi prej 22.08.15 14:13Personat e ēdo shenje tė veēantė tė horoskopit kanė frikė nga gjėra tė ndryshme. Gjejeni shenjėn tuaj dhe lexojeni


Dashi ka frikė nga vartėsia prej tė tjerėve

Dashi dėshiron tė jetė i pari nė gjithēka, por edhe i kėrkuar, prandaj nė jetė mė sė shumti ka frikė se do tė jetė i varur vetėm nga tė tjerėt. Pėr kėtė shkak, ai nuk duron kur tė tjerėt e injorojnė.Demi frikėsohet nga mungesa e parave dhe dashurisė

Pėr Demin, nė jetė mė sė shumti rėndėsi kanė dashuria dhe paratė, prandaj edhe frikėt e tij janė tė lidhura me kėto gjėra. Ai ka sidomos frikė nga pabarazia nė lidhjen e dashurisė.Binjakėt kanė frikė nga humbja e lirisė

Binjakėt socialė mė sė shumti kanė frikė nga ndryshimet, sidomos nga ndryshimet e stilit tė jetės. Tmerrohen nga humbja e lirisė, me tė cilėn janė mėsuar.Gaforrja i frikėsohet humbjes sė familjes

Pėr Gaforren sentimentale, familja ka rėndėsinė mė tė madhe nė botė, prandaj ajo mė sė shumti ka frikė nga tjetėrsimi nga mė tė dashurit.Luani frikėsohet se do ta zhgėnjejnė ata qė i do

Luani ka frikė nga poshtėrimi publik dhe humbja e pozitės, por frika mė e madhe e tij ka tė bėjė me atė qė mos po e zhgėnjejė dikush qė ai e do tepėr.Virgjėresha ka frikė nga sėmundjet

Virgjėresha e preokupuar me rregull, ka frikė qė tė ballafaqohet me faktin se nuk ėshtė e pėrkryer, por nė jetė mė sė shumti ka frikė nga sėmundjet, mu sikurse Dashi.Peshorja ka frikė nga mosmbėshtetja nga familja

Peshorja ka frikė nga jo-ekuilibri nė jetėn e dashurisė, por mė sė shumti ia fut ethet mosmiratimi i vendimeve nė ēfarėdo fushė tė jetės nga personat qė kanė rėndėsi pėr tė.Akrepi ka frikė se dobėsitė do tė pėrdoren kundėr tij

Edhe pse shpesh pėrshkruhet si shenja mė e errėt e zodiakut, Akrepi megjithatė i ka frikėt e veta. Sikur Luani, po ashtu edhe Akrepi, ka frikė nga tradhtia e njerėzve mė tė afėrt, por edhe nga keqpėrdorimi i dobėsive tė tij.Shigjetari ka frikė nga obligimet

Shigjetari ka shpirt tė lirė, prandaj nė jetė mė sė shumti ka frikė nga obligimet. Por, po ashtu ka frikė se do ta lėndojnė njerėzit qė i do mė sė shumti.Bricjapi ka frikė se tė tjerėt do ta konsiderojnė dėshtak

Bricjapi kėmbėngulės e ka kompleksin e inferioritetit, prandaj ka frikė se tė tjerėt do ta konsiderojnė dėshtak. Pėr kėtė shkak, ai ka frikė edhe nga poshtėrimi publik.Ujori ka frikė nga humbja e individualitetit

Ujori ka brenga si tė Binjakėve. Ai ka frikė nga humbja e lirisė, por edhe individualitetit, pėr shkak se dėshiron tė jetė unik.Frika mė e madhe e peshqve ėshtė se nuk do tė gjejnė dashuri

Peshqit romantikė dhe tė heshtur kanė frikė nga vetmia dhe refuzimi, por edhe nga pamundėsia qė ta gjejnė atė tė duhurin nė jetėn e tyre. Kanė frikė edhe mos po u sėmuren tė afėrmit.
avatar
gjilanasi

379


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi