NASA fsheh faktin, alienėt na vėzhgojnė!?

Shko poshtė

NASA fsheh faktin, alienėt na vėzhgojnė!?

Mesazh  Equinox prej 21.08.15 14:54NASA publikoi javėn e kaluar pamjet e drejtpėrdrejta nga Stacioni Hapėsinor Ndėrkombėtar. Nė video shihet nė sfond njė objekt fluturues ngjyrė rozė qė ka rigjallėruar teoritė konspirative.

Objekti fluturon me shpejtėsi dhe konspiracionistėt besojnė se ai ėshtė njė objekt fluturues alien, me gjasa me mision mbledhės informacioni pėr planetin tonė.

Zėrat pėrforcohen mė shumė nga refuzimi i Agjencisė Hapėsinore Amerikane pėr tė komentuar mbi kėtė objekt fluturues.

Kjo video mbėrrin pas asaj tė muajit qershor, kur NASA ndėrpreu papritur transmetimin e drejtpėrdrejtė nga Stacioni Hapėsinor pas shfaqjes nė ekran tė tre objekteve misterioze tė ndriēuara qė fluturonin nė orbitėn e tonė.

Pėr konspiracionistėt kėto dy ngjarje vėrtetojnė se nuk jemi tė vetėm nė univers, e pėr mė tepėr jemi duke u vėzhguar nga alienėt.

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi