Impiante tė jashtėtokėsorėve nė dhėmbė

Shko poshtė

Impiante tė jashtėtokėsorėve nė dhėmbė

Mesazh  Equinox prej 19.08.15 23:21Bėhet fjalė pėr njė “medium” tė shpirtrave nga Nju Jorku, i cili ka pasur disa pėrjetime “paranormale”. Njė ditė ai kishte hetuar se kishte probleme nė pėrtypje nė njėrėn anė tė gojės. Ajo kishte vizituar dentistin, i cili i kishte thėnė tė bėnte incizim me rreze X.

Me atė rast ishin parė disa objekte jo tė rėndomta midis dhėmbėve tė tij. Dentisti nuk e dinte pėr ēka bėhej fjalė. Personi nė fjalė thotė se ka pasur pėrjetime jo tė rėndomta nė vitin 2011, por edhe nė vitin 2007 dhe 2008 kishte pasur disa ngjarje jo tė rėndomta.

Disi sikur e rrokte gjumi. Nė vitin 2007 ai thotė ta ketė takuar njė jashtėtokėsor, ku mė pas i kishte lindur njė interesim i madh pėr UFO-t.

Ky person ėshtė i bindur se jashtėtokėsorėt i kanė vėnė “aparate” nė dhėmbė, pėr ta kontaktuar mė lehtė. Sido qė tė jetė, dentisti nuk ka guxuar t’i largojė ato objekte.


avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi