Kerkoj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kerkoj

Mesazh  Astr0 prej 04.08.15 2:15

Pershendetje! Kerkoj te njoh njerez qe kane eksperience ne boten e spiritualizmit... dua te di me shume... mund te me ndihmonit sikur edhe vec me nje bisede... shpresoj dikush nga ju tme kon taktoje Ju faleminderit
avatar
Astr0

“Jeta e vėrtet e njeriut ėshtė jeta e tij pas vdekjes”.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj

Mesazh  Astr0 prej 04.08.15 2:21

Gjithashtu dua te di edhe mbi astrologjine
avatar
Astr0

“Jeta e vėrtet e njeriut ėshtė jeta e tij pas vdekjes”.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj

Mesazh  mynameisreal prej 12.08.15 17:00

Astr0 shkruajti:Gjithashtu dua te di edhe mbi astrologjine
ēfarė deshiron te dish..ktu ke mito,endrra,ufo,magji,shenja bla bla etj
jo ore..ktu nuk ka aspak te beje me shkence,jo ore me vjen keq edhe vet kam kerkuar.
avatar
mynameisreal

ISLAM IS PEACE,LOVE ISLAM,READ ABOUT ISLAM,BUT BE SURE TO THINK ENOUGH TO UNDERSTAND THE TRUTH
REPENT ALLAH FORGIVES ALL SINS


10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj

Mesazh  Astr0 prej 14.08.15 1:32

mynameisreal shkruajti:
Astr0 shkruajti:Gjithashtu dua te di edhe mbi astrologjine
ēfarė deshiron te dish..ktu ke mito,endrra,ufo,magji,shenja bla bla etj
jo ore..ktu nuk ka aspak te beje me shkence,jo ore me vjen keq edhe vet kam kerkuar.

Pershendetje! Prandaj dhe une kerkova nje njeri konktret qe ka eksperienc personale dhe njohuri ne keto fusha... dua te di me shume ama dua te di te verteten!
avatar
Astr0

“Jeta e vėrtet e njeriut ėshtė jeta e tij pas vdekjes”.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj

Mesazh  The Punisher prej 20.08.15 6:44

Astr0 shkruajti:Pershendetje! Kerkoj te njoh njerez qe kane eksperience ne boten e spiritualizmit... dua te di me shume... mund te me ndihmonit sikur edhe vec me nje bisede... shpresoj dikush nga ju tme kon taktoje  Ju faleminderit
Edhe une kete kerkoj ,po gjete dike qe operon ne praktike okultizmin me dergo emsazh edhe mua.
avatar
The Punisher

76


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi